Gardena smart sileno+ kosiarka automatyczna ostrza do kosiarek automatycznych

Wszystkie poniższe ostrza pasują do kosiarek automatycznych smart sileno+ Gardena. Ten model wykorzystuje 3 ostrza do kosiarek automatycznych. Zalecamy wymianę wszystkich trzech ostrzy co dwa do trzech miesięcy, aby w pełni wykorzystać możliwości kosiarek automatycznych. Śruby mocujące ostrza również należy wymieniać co dwa do trzech miesięcy.

Ostre ostrza również lepiej tną trawę, więc nie będziesz się martwić nierówno skoszonym trawnikiem lub wystającymi źdźbłami trawy. Samodzielna wymiana ostrzy jest bardzo łatwa, częściowo dlatego, że w zestawie znajdują się niezbędne śruby. Jednoczesna wymiana wszystkich elementów zapewnia najlepsze możliwe rezultaty pracy kosiarek automatycznych.

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Gardena Kosiarka automatyczna smart sileno+ ostrza do kosiarek automatycznych

Rozsądnie jest również wymienić nakrętki, które utrzymują ostrza na miejscu po pewnym czasie. Nakrętki te znajdują się w naszych zestawach, więc o to również nie musisz się martwić. Ponadto nasza kolekcja obejmuje noże wykonane w 100% ze stali i noże wykonane z tytanu. Są to specjalne ostrza z powłoką tytanową do kosiarek automatycznych Gardena Robotic mower smart sileno+. Zamiast pękać, ostrza te są bardziej podatne na złamanie. W naszej kolekcji mamy zestawy ostrzy do kosiarek automatycznych od 3 ostrzy wraz z akcesoriami po zestawy ostrzy do kosiarek automatycznych składające się z 90 ostrzy i akcesoriów. Kupując hurtowo można sporo zaoszczędzić. Jeśli szukasz większych zestawów lub masz specjalne życzenia, zalecamy skontaktowanie się z nami. Zawsze możemy znaleźć rozwiązanie, które najbardziej Ci odpowiada.