Ostrza do kosiarek automatycznych Bosch Indego 1200 (Connect)

Wszystkie poniższe ostrza do kosiarek automatycznych pasują do modeli Bosch Indego 1200 i Bosch Indego 1200 (Connect). Oba modele wykorzystują 3 ostrza. Rozsądnie jest wymieniać je wszystkie w tym samym czasie. Dzięki temu trawnik będzie wyglądał schludnie, a ostrza nie będą się łamać.

Rozsądne jest również jednoczesne wymienienie wszystkich śrub mocujących ostrza do podwozia. Dzięki temu śruby nie poluzują się podczas koszenia. Śruby te znajdują się w naszych zestawach i można je łatwo wymienić w podwoziu kosiarek automatycznych.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 8 wyników

Ostrza do kosiarek automatycznych Bosch Indego 1200 (Connect)

W naszym asortymencie posiadamy standardowe ostrza wykonane ze stali oraz specjalne ostrza z dodatkową powłoką tytanową. Ta tytanowa powłoka sprawia, że ostrza są bardziej wytrzymałe, dzięki czemu mogą służyć dłużej i są mniej podatne na złamania. W przypadku dostania się czegoś pod kosiarkę, np. małej piłki lub innej przeszkody, ostrza te po prostu obracają się i nie ma szans na ich złamanie. Sprzedawane przez nas zestawy zaczynają się od 3 ostrzy do kosiarek automatycznych, a kończą na 30 takich ostrzach. Jeśli chcesz kupić więcej ostrzy na raz, skontaktuj się z nami, a wspólnie znajdziemy rozwiązanie.