Husqvarna Automower 435x AWD

Te zestawy ostrzy są odpowiednie dla kosiarek Husqvarna Automower 435x AWD. W kosiarkach Automower firmy Husqvarna zastosowano blok ostrzy, do którego przymocowane są trzy ostrza. Ostrza te obracają się jednocześnie, zapewniając równomierne koszenie trawnika. Czy ostrza są tępe lub uszkodzone? W takim razie należy je natychmiast wymienić, aby zapewnić najlepsze rezultaty koszenia.

Ostrza są dostępne w wersji stalowej lub tytanowej. Tytanowe ostrza są trwalsze i bardziej wytrzymałe, dzięki czemu są mniej podatne na złamania.

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Husqvarna Ostrza do kosiarek automatycznych Automower 435x AWD

Wszystkie nasze noże są odpowiednikami dodatkowych noży dostarczanych przez Husqvarna, a ich wymiana jest równie łatwa, jak w przypadku noży oryginalnych. Nasza oferta obejmuje zarówno ostrza wykonane w 100% ze stali, jak i ostrza ze specjalną powłoką tytanową. Aby zapobiec pękaniu ostrzy, zalecamy ich wymianę co dwa do trzech miesięcy. Nasza oferta obejmuje zestawy o różnych rozmiarach, dzięki czemu mogą one wystarczyć nawet na cały sezon koszenia. Najmniejsze zestawy w naszej kolekcji to zestawy po trzy ostrza, w tym odpowiednie śruby. Nasz największy standardowy zestaw zawiera 30 ostrzy i odpowiednie śruby. Jeśli szukasz większego zestawu lub konkretnej liczby, skontaktuj się z nami.