Kress ostrza do kosiarek automatycznych

Ostrza kosiarek automatycznych Kress z czasem ulegają zużyciu. Następnie należy je wymienić na nowe ostrza i śruby. Odbywa się to średnio co dwa do trzech miesięcy. Ostrza są dostępne zarówno w wersji stalowej, jak i pokrytej tytanem. Wszystkie ostrza są dostarczane z nowymi śrubami.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 15 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 15 wyników

Tutaj można wybrać typ kosiarek automatycznych:

Stalowe czy tytanowe ostrza do kosiarek automatycznych?

Ostrza do kosiarek automatycznych Kress Mission są dostępne w różnych wersjach. Dostępne są standardowe ostrza stalowe, a także ostrza z powłoką tytanową. Ostrza z powłoką tytanową wytrzymują średnio dłużej niż ostrza stalowe. Ostrza można łatwo wymienić za pomocą śrubokręta. Wszystkie ostrza są dostarczane z nowymi śrubami, dzięki czemu kosiarka jest zawsze w doskonałym stanie i zapewnia optymalne rezultaty koszenia.

Optymalny rezultat koszenia dzięki ostrzu kosiarek automatycznych do Kress

Aby osiągnąć optymalne wyniki koszenia, należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Upewniając się, że trawnik jest wolny od luźnych gałązek, kamieni i innych przedmiotów, ostrza są mniej podatne na stępienie. W przeciwnym razie ostrza będą uderzać w te twarde przedmioty podczas koszenia, a tym samym szybciej je uszkadzać. Jednakże ostrza składają się dla bezpieczeństwa, zapobiegając ich zablokowaniu. Upewnij się więc, że trawnik jest wolny od luźnych przeszkód, aby jak najdłużej cieszyć się ostrzami. Ponadto należy zawsze kosić trawę ostrymi ostrzami, ponieważ lepiej ścinają trawę. Tępe ostrza mogą uszkodzić trawnik i pozostawić na nim nieestetyczne plamy lub spowodować, że trawa nie będzie ścinana równomiernie.

Ostrza zamówione dzisiaj, wysłane dzisiaj

Ideą stojącą za kosiarką automatyczną było uczynienie jej tak łatwą, jak to tylko możliwe. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby było to jak najłatwiejsze. Nasze zestawy noży zawierają niezbędne śruby. Nie musisz się więc o to martwić. Co więcej, zapewniamy, że jeśli zamówisz produkt dziś przed godziną czwartą, zostanie on wysłany tego samego dnia roboczego.