Ostrza kosiarek robota dla WOLF-Garten Loopo

Poniżej znajduje się cała gama ostrzy WOLF-Garten Loopo odpowiednich do serii S i M WOLF-Garten Loopo. Zalecamy wymianę ostrza co najmniej raz w roku. Może to być możliwe częściej. Zależy to od sposobu użytkowania, wielkości sezonu i tego, czy na trawniku znajduje się wiele przeszkód, takich jak kamienie i gałązki.

Pokaż filtry

Pokaż wszystkie 5 wyników

Tutaj można wybrać typ kosiarek automatycznych:

Osiąganie najlepszych wyników koszenia

Kosiarki automatyczne WOLF-Garten wykorzystują 2 różne rodzaje ostrzy. Ostrza WOLF-Garten Loopo dla serii S wykorzystują jedno cienkie i wydłużone ostrze z krawędziami tnącymi na obu końcach. Ostrza WOLF-Garten Loopo z serii M wykorzystują jedno ostrze, które rozciąga się na 3 punkty z krawędziami tnącymi. Najlepsze wyniki koszenia uzyskuje się dzięki ostrym ostrzom i czystemu robotowi koszącemu. Dlatego należy czyścić kosiarkę od spodu i sprawdzać ostrza co miesiąc. Uwaga: Podczas wykonywania tych czynności należy zawsze wyłączać kosiarkę automatyczną i uważać na ostre ostrza.

Czy można naostrzyć ostrza do WOLF-Garten Loopo?

Czy ostrza do kosiarek do WOLF-Garten Loopo jest rozsądne? Nie jest to zalecane. Ale dlaczego jest to odradzane? Podczas ostrzenia nóż staje się cieńszy. Ponieważ nóż staje się cieńszy, wzrasta również ryzyko jego złamania. Gdy ostrze złamie się podczas koszenia, ostre części mogą wylądować na trawniku. Jest to niebezpieczne podczas chodzenia boso po trawie. Oprócz zwiększenia ryzyka złamania, ostrze może również stać się niestabilne, ponieważ nie jest odpowiednio wyważone po ostrzeniu. Dlatego zalecamy po prostu wymianę ostrza na nowe. Ostre ostrze tnie najlepiej.

Wymiana ostrza WOLF-Garten Loopo

Zaleca się wymianę ostrza co najmniej raz w roku. To, czy jest to konieczne częściej, zależy od sposobu użytkowania kosiarek automatycznych, wielkości trawnika i tego, czy na trawniku znajdują się przeszkody, takie jak kamienie lub gałązki. Przeszkody te sprawiają, że ostrza tępią się szybciej lub mogą powodować ich odłamywanie. Dokładny sposób wymiany ostrza jest opisany w instrukcji obsługi kosiarek automatycznych. Rzeczywiście, może się to różnić w zależności od robota koszącego.

Zamówione dzisiaj, wysłane dzisiaj

Ideą stojącą za kosiarką automatyczną było uczynienie jej tak łatwą, jak to tylko możliwe. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby było to dla Ciebie jak najłatwiejsze. Zapewniamy, że jeśli zamówisz produkt dziś przed godziną czwartą, dotrze on do Ciebie już następnego dnia roboczego.