Husqvarna Automower 430x NERA

Ostrza te pasują do kosiarek automatycznych Husqvarna Automower 430x NERA. Te modele kosiarek automatycznych wykorzystują 3 ostrza, z których wszystkie trzy należy wymienić po dwóch do trzech miesiącach pełnego użytkowania. Zapobiega to pękaniu ostrzy i zapewnia optymalne rezultaty.

Ponadto dobrze ostre ostrza zapewniają znacznie lepsze rezultaty koszenia i nie będą powodować nierównego cięcia lub wystających źdźbeł trawy. Ostrza te są bardzo łatwe do samodzielnej wymiany, a niezbędne śruby są dostarczane z każdym zestawem. Wymiana wszystkich części w tym samym czasie zapewni kosiarka najlepsze możliwe rezultaty.

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Husqvarna Ostrza do kosiarek automatycznych Automower 430x NERA

Śruby mocujące ostrza do podwozia kosiarek również powinny być wymieniane co dwa do trzech miesięcy. Śruby te są dołączone do naszych zestawów w takiej samej ilości, jak liczba ostrzy w zestawach. Do samodzielnej wymiany ostrzy wystarczy śrubokręt. Samodzielna wymiana ostrzy jest bardzo prosta. Nasza oferta obejmuje ostrza wykonane w całości ze stali oraz ostrza do robotów koszących z powłoką tytanową. Kupując hurtowo, można znacznie zaoszczędzić na kosztach. Oferujemy na przykład zestawy od 3 do 30 ostrzy. Szukasz jednak większego zestawu? W takim razie skontaktuj się z nami, a my dopilnujemy, aby Twoje spersonalizowane zamówienie dotarło do Ciebie w mgnieniu oka.