Ostrza do kosiarek automatycznych dla Honda Miimo

Ostrza kosiarek automatycznych Honda Miimo można łatwo wymienić samodzielnie. W ciągu 10 minut można wymienić wszystkie 3 ostrza. Ostrza wymienia się zawsze w grupach po 3. Wynika to z faktu, że głowica kosząca ma 3 ostrza, które są używane jednocześnie podczas koszenia, a zatem wszystkie 3 stają się tępe podczas użytkowania.

Nie zalecamy ostrzenia noży, ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo, że szybko się złamią, powodując wbicie się ostrych części ostrza w trawnik. Może to spowodować niebezpieczne sytuacje.

Ostrza Honda Miimo należy wymieniać co dwa do trzech miesięcy, aby utrzymać optymalne wyniki koszenia.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 15 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 15 wyników

Honda Ostrza do kosiarek automatycznych Miimo

Kosiarka Honda Miimo jest wyposażona w 3 ostrza na głowicy koszącej. Aby utrzymać jakość trawnika, zalecamy wymianę ostrzy co 2-3 miesiące. W przypadku wymiany ostrzy w kosiarka Honda Miimo należy jednocześnie wymienić śruby. Koszenie z tępymi ostrzami wiąże się z wysokim ryzykiem uszkodzenia trawy. Tępe ostrza nie mogą prawidłowo ciąć trawy, powodując jej zaczepianie i wyrywanie z podłoża. Rezultatem jest nierówno skoszona trawa lub połamane fragmenty trawnika. Aby temu zapobiec, należy regularnie wymieniać ostrza. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się pięknie skoszonym trawnikiem.

Samodzielna wymiana ostrza w kosiarka automatycznej

Ostrza kosiarek automatycznych można łatwo wymienić samodzielnie. Ostrza są przymocowane za pomocą śrub, po ich odkręceniu można zdjąć ostrze. I zastąpić je nowymi ostrzami i śrubami. W ciągu kilku minut kosiarka automatyczna jest z powrotem gotowa do pracy. Ponadto zaleca się natychmiastowe wyczyszczenie kosiarek automatycznych, aby usunąć wszystkie resztki trawy i umożliwić czysty powrót kosiarek na trawnik.

Ostrza zamówione dzisiaj, wysłane dzisiaj

Ideą stojącą za kosiarką automatyczną było uczynienie jej tak łatwą, jak to tylko możliwe. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby było to jak najłatwiejsze. Nasze zestawy noży zawierają niezbędne śruby. Nie musisz się więc o to martwić. Co więcej, zapewniamy, że jeśli zamówisz swój produkt dziś przed godziną czwartą, będzie on pod Twoimi drzwiami już następnego dnia roboczego. Ostrza wysyłamy standardową pocztą. Nie musisz więc czekać na swoje zamówienie.