Ostrza do kosiarek automatycznych dla Stihl imow

Stihl imow Ostrza do kosiarek automatycznych wymagają regularnej wymiany. Ostrza zużywają się z czasem w wyniku użytkowania. Ważne jest, aby zawsze kosić z ostrymi ostrzami, aby zawsze cieszyć się najlepszymi wynikami koszenia.

Pokaż filtry

Pokaż wszystkie 5 wyników

Tutaj można wybrać typ kosiarek automatycznych:

Zrobotyzowane ostrza kosiarek do Stihl imow

Stihl imow Kosiarek zrobotyzowane nie wykorzystują śrub do mocowania noży. Zamiast tego są one umieszczone na krzywce, pomiędzy tarczą ostrza a uchwytem ostrza, co pozwala ostrzom swobodnie poruszać się wokół krzywki i być równomiernie używane ze wszystkich stron podczas koszenia. Ostrza można łatwo wymienić samodzielnie, korzystając z instrukcji dołączonej do kosiarek automatycznych.

Najbardziej optymalny rezultat koszenia dzięki ostrzu kosiarek automatycznych do Stihl imow

Aby uzyskać optymalne rezultaty koszenia, należy zawsze używać ostrych noży. Ostrza tępią się z czasem na skutek koszenia, ale także z powodu uderzania o przeszkody w trawie, takie jak kamienie lub gałązki. Dlatego konieczne jest regularne sprawdzanie ostrzy kosiarek automatycznych. Czy ostrza są tępe lub uszkodzone? Należy je natychmiast wymienić. Zapobiegnie to uszkodzeniu trawnika lub złamaniu ostrzy. Możesz również zapewnić jak najdłuższą żywotność ostrzy, utrzymując trawnik wolny od przeszkód, takich jak gałązki, kamienie lub inne przedmioty. W ten sposób ostrza nie będą o nie uderzać, co wydłuży ich żywotność.

Ostrza zamówione dzisiaj, wysłane dzisiaj

Ideą stojącą za kosiarką automatyczną było uczynienie jej tak łatwą, jak to tylko możliwe. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby było to dla Ciebie jak najłatwiejsze. Stihl imow Ostrza zamówione dziś przed godziną 16:00 zostaną wysłane tego samego dnia roboczego.