Ostrza do kosiarek automatycznych dla Florabest

Robot koszący Florabest Accu to zrobotyzowana kosiarka do trawy firmy Lidl. Ta kosiarka automatyczna jest wyposażona w system 3 ostrzy. Oznacza to, że do głowicy koszącej przymocowane są 3 ostrza, które tną trawę. Ostrza do robota koszącego Florabest Accu można łatwo zamówić online. Poniżej znajdują się wszystkie ostrza pasujące do kosiarek automatycznych z Florabest. Można je łatwo wymienić, dzięki czemu robot koszący może szybko ponownie jeździć po trawniku.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 18 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 18 wyników

Tutaj można wybrać typ kosiarek automatycznych:

Florabest Ostrza Accu Maairobot

Ostrza te z czasem ulegają stępieniu. Fakt, że ostrza robota koszącego Florabest tępią się, wynika z tego, że kosiarka tnie małe kawałki trawy kilka razy w tygodniu. Ponadto między trawą często znajdują się kamienie, gałązki i inne przedmioty, z którymi kosiarka zderza się. Dlatego też zaleca się wymianę ostrzy co 2-3 miesiące. Dostępne są różne ostrza, stalowe lub aluminiowe. Ostrza stalowe są tańsze, ale nie wytrzymują tak długo (do 2 miesięcy). Ostrza do kosiarek automatycznych z powłoką tytanową są wyższej jakości, a zatem są mocniejsze i ostrzejsze. Jest to również powód, dla którego ostrza te wytrzymują średnio o miesiąc dłużej, ponieważ ostrza do robotów koszących wytrzymują średnio 3 miesiące.

Wymiana ostrzy w kosiarka automatycznej Florabest

Ostrza należy zawsze wymieniać wszystkie 3 naraz, razem ze śrubami. Jeśli ostrza są używane zbyt długo, istnieje większe prawdopodobieństwo ich złamania. Gdy ostrza się odłamią, ostre cząstki dostaną się do trawy, stwarzając niebezpieczne sytuacje. Ostrza można łatwo wymienić samodzielnie za pomocą śrubokręta. 1. Wyłącz robota koszącego. 2. Odwróć robota koszącego i za pomocą śrubokręta odkręć i wyjmij stare ostrza i śruby. 3. Natychmiast usuń wszystkie ścinki trawy i śmieci ze spodu kosiarek, aby mogła ona wrócić na trawnik w czystej postaci. 4. Włóż nowe ostrza robota koszącego Florabest i zamocuj je za pomocą nowych śrub. 5. Umieść robota z powrotem na miejscu i jest on gotowy do ponownego koszenia trawy!

Ostrza zamówione dzisiaj, wysłane dzisiaj

Ideą stojącą za kosiarką automatyczną było uczynienie jej tak łatwą, jak to tylko możliwe. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby było to jak najłatwiejsze. Nasze zestawy noży zawierają niezbędne śruby. Nie musisz się więc o to martwić. Co więcej, zapewniamy, że jeśli zamówisz swój produkt dziś przed godziną czwartą, będzie on pod Twoimi drzwiami już następnego dnia roboczego. Ostrza wysyłamy standardową pocztą. Nie musisz więc czekać na swoje zamówienie.