Przewód obwodowy dla Garden feelings

Przewód obwodowy dla Garden feelings jest dostępny w długościach 100 metrów, 150 metrów, 250 metrów i 500 metrów. Dostępne są dwa różne rodzaje drutu. Standardowy przewód obwodowy ma grubość 2,7 mm. Bardzo mocny przewód obwodowy ma grubość 3,4 mm, charakteryzuje się mniejszymi stratami sygnału i jest bardziej wytrzymały. Możesz również zamówić u nas szpilki i złącza do zabezpieczenia i podłączenia przewodu.

Zminimalizuj uszkodzenia spowodowane gryzieniem dzięki naszemu niezawierającemu oleju rybnego drutowi obwodowemu, a także zapobiegaj zużyciu dzięki powłoce odpornej na promieniowanie UV i wilgoć.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 14 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 14 wyników

Zobacz wszystkie zestawy instalacyjne i naprawcze tutaj:

Przewód obwodowy dla Garden Feelings

Przewód obwodowy dla Garden feelings służy do tworzenia obszaru koszenia dla tej zrobotyzowanej kosiarek Aldi. Jest on również nazywany przewodem granicznym lub przewodem granicznym. Czy zamierzasz rozszerzyć istniejący obszar? Utworzyć nowe wyspy, które zostaną wyłączone z obszaru koszenia? Można to zrobić za pomocą przewodu obwodowego dla Garden feelings.

Niezawierający oleju rybnego drut obwodowy z powłoką odporną na promieniowanie UV i wilgoć

Kable zawierające olej rybny przyciągają szkodniki. Dlatego zalecamy stosowanie kabli niezawierających oleju rybnego. Ważne jest również, aby przewód obwodowy miał powłokę odporną na promieniowanie UV i wilgoć. Jeśli przewód nie ma powłoki odpornej na promieniowanie UV i wilgoć, z czasem wyschnie. Izolacja wysycha, a przewód obwodowy ulega trwałemu uszkodzeniu. Powoduje to, że przewód obwodowy z czasem przestaje działać, co skutkuje utratą sygnału. Dlatego nasze przewody obwodowe nie zawierają oleju rybnego i mają powłokę odporną na promieniowanie UV i wilgoć.

Co to jest przewód obwodowy?

Przewód obwodowy to przewód, przez który przesyłany jest sygnał ze stacji ładującej kosiarek automatycznych. Sygnał ten jest odbierany przez kosiarkę automatyczną. Informuje on kosiarkę automatyczną, że osiągnęła limit koszenia i będzie kosić w innym kierunku.

Montaż przewodu obwodowego

Przewód obwodowy można ułożyć na kilka sposobów. Dla pewności należy zapoznać się z instrukcją obsługi kosiarek automatycznych, aby sprawdzić, jak to działa w przypadku danej kosiarek automatycznych. Zwykle sprowadza się to do następujących metod: Przewód może być zakopany, zwykle musi mieć głębokość około 5-10 centymetrów. Zapobiega to szybkiemu uszkodzeniu przewodu. W większości przypadków drut kładzie się na trawniku i zabezpiecza palikami. Są to specjalne haki, które działają podobnie do szpilek namiotowych. Mocują one drut do podłoża. Potrzebujesz jednego palika co pięćdziesiąt centymetrów; możesz potrzebować więcej na zakrętach, aby utrzymać ładny i napięty zakręt.

Dodatkowe materiały eksploatacyjne

- Złącza kablowe Służą do łączenia starego przewodu obwodowego z nowym przewodem. Złącza kablowe są również nazywane łącznikami, zaciskami połączeniowymi, złączami lub złączami przewodów - Szpilki do przewodów Szpilki do przewodów służą do mocowania przewodu obwodowego w ziemi. Zwykle mocuje się przewód za pomocą 1 szpilki na metr, w zależności od sytuacji. Szpilki są również nazywane kołkami, zszywkami lub kołkami uziemiającymi.