Gardena Smart Sileno Ostrza do kosiarek automatycznych

Poniżej znajdują się wszystkie ostrza do kosiarek automatycznych dla modeli Gardena Gardena kosiarek automatycznych Smart Sileno i Smart Sileno +. Oba modele tej kosiarek automatycznych mają trzy ostrza, które są w ciągłym użyciu. Ostrza te należy więc wymieniać co dwa do trzech miesięcy. Wymiana ostrzy na czas zapobiegnie ich uszkodzeniu. Złamane ostrza mogą bowiem wylądować na trawniku.

Ponadto dobrze ostre ostrza zapewniają znacznie lepsze rezultaty cięcia i nie będą Ci przeszkadzać nierówno przycięte części lub wystające źdźbła trawy. Ostrza te są bardzo łatwe do samodzielnej wymiany, a niezbędne śruby są dostarczane z każdym zestawem. Dzięki jednoczesnej wymianie wszystkich części kosiarka zapewnia najlepsze możliwe rezultaty.

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Gardena Smart Sileno Ostrza do kosiarek automatycznych

W naszym asortymencie posiadamy specjalne noże z tytanową powłoką na ostrych krawędziach, a także zwykłe noże wykonane w całości ze stali. Te specjalne ostrza tytanowe wytrzymują do trzech miesięcy. Nasza oferta obejmuje noże całkowicie stalowe i noże do robotów koszących z powłoką tytanową. Kupując hurtowo, można znacznie zaoszczędzić na kosztach. Oferujemy na przykład zestawy od 3 do 30 ostrzy. Szukasz jednak większych zestawów? W takim razie prosimy o kontakt, ponieważ w ten sposób możemy znaleźć rozwiązanie, które będzie dla Ciebie najlepsze.