Zestawy naprawcze przewodów obwodowych dla Gardena

Na tej stronie można znaleźć wszystkie zestawy naprawcze przewodów obwodowych dla Gardena oraz tester przewodów obwodowych do szybkiego lokalizowania przerw w przewodach.
Zestawy naprawcze przewodów obwodowych są dostępne w różnych rozmiarach. Dostępne są na przykład małe, średnie i duże zestawy naprawcze. Wszystkie zestawy naprawcze zawierają kombinację szpilek do drutu, złączy do drutu i drutu obwodowego.

Zawartość zestawów naprawczych:

  • Małe: 4 złącza przewodowe, 5 metrów kabla i 10 wtyków przewodowych.
  • Średnie: 6 szybkozłącze żelowe, 10 metrów kabla i 20 szpilki do przewodu.
  • Duże: 8 złączy przewodowych, 20 metrów kabla i 40 wtyków przewodowych.
Pokaż filtry

Pokaż wszystkie 5 wyników

Gdzie przerwany jest przewód obwodowy?

Istnieją dwie metody sprawdzenia, gdzie przewód obwodowy jest uszkodzony. Przewód można sprawdzić ręcznie. Aby to zrobić, zacznij od początku przewodu obwodowego w pobliżu stacji bazowej. Następnie należy dokładnie sprawdzić cały przewód pod kątem uszkodzeń lub przerw oraz tego, czy przewód nie jest nigdzie zagięty. Aby szybko znaleźć uszkodzoną część kabla, można również użyć testera kabli. Umożliwi to szybkie i łatwe zlokalizowanie miejsca uszkodzenia.

Wykonywanie naprawy

Po znalezieniu miejsca pęknięcia można przystąpić do naprawy. Na początek należy usunąć starą i uszkodzoną część kabla. W tym celu należy przeciąć kabel wokół miejsca przerwania. Następnie umieść nowy kawałek kabla w miejscu starego, uszkodzonego kabla. Za pomocą złącza przewodu connect stary i nowy przewód, biorąc jeden koniec każdego z nich i wkładając go do złącza przewodu. Teraz naciśnij niebieską część bloku, aby go uszczelnić. Spowoduje to utworzenie połączenia między dwoma przewodami. Po zakończeniu naprawy sprawdź sygnał. Czy przebiega on ponownie przez cały przewód? Następnie zabezpiecz przewód za pomocą szpilek i kosiarka automatyczna Gardena może kontynuować koszenie.