Przewód obwodowy dla Stihl imow

Stihl Imow Dostępne są dwa różne rodzaje drutu obwodowego. Standardowy przewód obwodowy ma grubość 2,7 mm. Stihl imow B ardzo mocny przewód obwodowy ma grubość 3,4 mm, charakteryzuje się mniejszą utratą sygnału i jest bardziej wytrzymały. Przewód obwodowy jest dostępny w różnych długościach. Mamy na przykład rolki o długości 100 metrów, 150 metrów, 250 metrów i 500 metrów.

Zminimalizuj uszkodzenia spowodowane gryzieniem dzięki naszemu niezawierającemu oleju rybnego drutowi obwodowemu, a także zapobiegaj zużyciu dzięki powłoce odpornej na promieniowanie UV i wilgoć.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 15 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 15 wyników

Przewód obwodowy dla Stihl imow

Stihl imow Przewód obwodowy wyznaczający granicę obszaru koszenia. Stacja bazowa imow wysyła sygnał przez przewód. Stihl imow Sygnał ten jest przesyłany do kosiarek, gdy się do niej zbliża. W ten sposób kosiarka automatyczna wie, że limit koszenia został osiągnięty i rozpoczyna koszenie w innym kierunku. Dlatego też bardzo ważne jest prawidłowe ułożenie przewodu obwodowego.

Niezawierający oleju rybnego drut obwodowy z powłoką odporną na promieniowanie UV i wilgoć

Kable zawierające olej rybny przyciągają szkodniki. Dlatego zalecamy stosowanie kabli niezawierających oleju rybnego. Ważne jest również, aby przewód obwodowy miał powłokę odporną na promieniowanie UV i wilgoć. Jeśli przewód nie ma powłoki odpornej na promieniowanie UV i wilgoć, z czasem wyschnie. Izolacja wysycha, a przewód obwodowy ulega trwałemu uszkodzeniu. Powoduje to, że przewód obwodowy z czasem przestaje działać, co skutkuje utratą sygnału. Dlatego nasze przewody obwodowe nie zawierają oleju rybnego i mają powłokę odporną na promieniowanie UV i wilgoć.

Montaż przewodu obwodowego

Stihl imow Dzięki drutowi obwodowemu kosiarka wie, gdzie może kosić. Dlatego ważne jest prawidłowe ułożenie drutu. Przewód obwodowy jest układany na krawędzi trawnika. Końce przewodu wchodzą do stacji ładującej kosiarek automatycznych. Przewód jest mocowany co pięćdziesiąt centymetrów za pomocą szpilki. Przewód można również zakopać, co jest dobrym pomysłem podczas wertykulacji trawnika, aby uniknąć jego uszkodzenia. Dalsze instrukcje można znaleźć w instrukcji obsługi kosiarek automatycznych.

Tworzenie dodatkowych stref lub dostosowywanie obszarów cięcia

Czy na trawniku znajdują się obszary, które nie powinny być koszone? W takim razie należy wskazać je kosiarka automatycznej, aby wiedziała, że nie powinna tam wjeżdżać. W tym celu należy ułożyć wokół nich pętlę przewodu obwodowego. Od krawędzi trawnika układa się przewód obwodowy w kierunku przeszkody, układa się go wokół przeszkody, a następnie układa przewód w ten sam sposób z powrotem do krawędzi trawnika. Można również rozszerzyć strefy; na przykład powiększasz trawnik? W takim przypadku należy również powiększyć obszar koszenia. Możesz położyć nowy kawałek przewodu obwodowego wokół nowego kawałka trawnika. Następnie należy odciąć stary przewód i połączyć go z nowym za pomocą złączek.

Styki i szybkozłącze żelowe przewodów

Kołki do drutu Kołki do drutu to specjalne kołki do mocowania drutu obwodowego w ziemi. Umieść kołek co pięćdziesiąt centymetrów; będziesz potrzebować więcej na zakrętach. Kołki są również nazywane szpilkami, zszywkami lub hakami uziemiającymi. Szybkozłącze żelowe Connect ze sobą dwa oddzielne przewody. Nazywane są również łącznikami, zaciskami lub złączami.