Worx Landroid WG791E.1 Ostrza do kosiarek automatycznych

Na tej stronie znajdują się wszystkie ostrza dostępne dla kosiarek automatycznych Worx Landroid WG791E.1. Ten model wykorzystuje 3 takie same ostrza. Wszystkie ostrza należy wymieniać w tym samym czasie. Zalecamy robić to co dwa do trzech miesięcy. Dzięki temu kosiarka automatyczna będzie jak nowa.

Ponadto dobrze ostre ostrza zapewniają znacznie lepsze rezultaty koszenia i nie będą powodować nierównego cięcia lub wystających źdźbeł trawy. Ostrza te są bardzo łatwe do samodzielnej wymiany, a niezbędne śruby są dostarczane z każdym zestawem. Wymiana wszystkich części w tym samym czasie zapewni kosiarka najlepsze możliwe rezultaty.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 15 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 15 wyników

Worx Landroid WG791E.1 Ostrza do kosiarek automatycznych

Dobre ostrza zapewniają również znacznie lepsze rezultaty cięcia. Nie będziesz więc cierpieć z powodu nierównego cięcia lub wystających źdźbeł trawy. Ostrza można łatwo wymienić samodzielnie. Do każdego zestawu dołączone są niezbędne śruby. Jednoczesna wymiana wszystkich części zapewnia kosiarka najlepsze możliwe rezultaty. Dlatego zalecamy, aby zawsze to robić. W naszej kolekcji mamy standardowe ostrza stalowe i specjalne ostrza stalowe z dodatkową powłoką tytanową. Te specjalne ostrza do kosiarek automatycznych z dodatkową powłoką tytanową wytrzymują do trzech miesięcy. Pozwala to cieszyć się optymalnie skoszonym trawnikiem przez prawie cały sezon bez żadnych zmartwień. Ponieważ oferujemy kilka zestawów w naszym asortymencie, możesz od razu zdecydować się na cały sezon koszenia.