Husqvarna Automower 550 Ostrza do kosiarek automatycznych

Wszystkie ostrza do kosiarek automatycznych Husqvarna Automower 550 z naszej kolekcji można znaleźć poniżej. Ta automatyczna kosiarka wykorzystuje trzy ostrza pod maszyną, które należy wymieniać w ramach tej samej usługi konserwacji. Zapobiega to pękaniu ostrzy i zapewnia optymalne rezultaty.

Ostrza te są bardzo łatwe do samodzielnej wymiany, a niezbędne śruby są dostarczane z każdym zestawem. Wymiana wszystkich części w tym samym czasie zapewni kosiarka najlepsze możliwe rezultaty.

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Husqvarna Automower 550 Ostrza do kosiarek automatycznych

Śruby powinny być również wymieniane jednocześnie co dwa do trzech miesięcy. Nasza kolekcja składa się z ostrzy całkowicie stalowych i stalowych ze specjalną powłoką tytanową. Aby uniknąć złamania ostrzy, zalecamy ich wymianę co dwa do trzech miesięcy. Nasza oferta obejmuje również zestawy o różnych rozmiarach, dzięki czemu mogą one wystarczyć nawet na cały sezon koszenia. Na przykład nasz najmniejszy zestaw składa się z 3 ostrzy do kosiarek automatycznych i śrub mocujących do kosiarek Husqvarna Automower 550. Nasz największy zestaw to 90 ostrzy do kosiarek Automower 550. Zakup większej liczby ostrzy pozwala zaoszczędzić sporo na kosztach.