Worx Landroid S WR130E Ostrza do kosiarek automatycznych

Dzięki 3 obrotowym ostrzom przymocowanym do bloku tnącego, kosiarka Worx Landroid S WR130E zapewnia równomierne koszenie trawnika. Te 3 ostrza są wykonane ze stali o grubości 0,6 mm, dzięki czemu są ostre jak brzytwa. Podczas wymiany ostrzy należy zawsze zachować ostrożność. Wymiana polega na poluzowaniu śrub śrubokrętem w miejscu mocowania ostrzy. Następnie należy wymienić je na 3 nowe ostrza i śruby. Wszystko to zostało wyjaśnione w instrukcji dołączonej do kosiarek automatycznych Worx Landroid S WR130E. Wszystkie ostrza do kosiarek automatycznych Worx Landroid S WR130E są wymienione na tej stronie.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 15 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 15 wyników

Piękny trawnik z Landroidem

Ostre ostrza zapewniają dobre rezultaty koszenia. Zalecamy oszczędne korzystanie z ostrzy kosiarek automatycznych Worx Landroid S WR130E. Częste koszenie z czasem zużywa ostrza. Tępe lub zużyte ostrza nie będą prawidłowo kosić trawnika. Tępe ostrza mogą uszkodzić trawnik, ponieważ źdźbła trawy zaczepiają się za tępymi częściami. Powoduje to powstawanie nieestetycznych plam na trawniku. Wymiana ostrzy na czas jest zatem niezbędna do utrzymania pięknego trawnika. Termin wymiany ostrzy zależy częściowo od stanu trawnika. Jeśli znajduje się na nim wiele gałęzi i kamieni, ostrza zużywają się szybciej i wymagają szybszej wymiany. Dlatego zalecamy utrzymywanie trawnika z dala od takich małych przeszkód i sprawdzanie ostrzy raz w miesiącu, aby upewnić się, że są one nadal w dobrym stanie.

Dostępne ostrza tnące

Posiadamy 2 różne rodzaje ostrzy do kosiarek automatycznych Worx Landroid S WR130E. Stalowe i tytanowe. Ostrza stalowe są najpopularniejsze i najtańsze, ale wytrzymują średnio 2 miesiące. Z drugiej strony ostrza tytanowe są znacznie twardsze i wytrzymują średnio do 3 miesięcy, zanim będą wymagały wymiany. Są one również dostępne w różnych ilościach, od zestawu 3 ostrzy do zestawu 30 ostrzy. Ostrza tytanowe są nawet dostępne w zestawach po 90 ostrzy.