Gardena sileno life 1250 kosiarka automatyczna ostrzy

Gardena Ostrza do kosiarek automatycznych sileno life 1250 są dostępne w różnych zestawach. Mamy więc zestawy od 3 do 90 ostrzy, dostępnych w wersji stalowej lub tytanowej. Ostrza do kosiarek Gardena Sileno Life są zawsze wymieniane w zestawach po trzy sztuk. Wynika to z faktu, że wszystkie trzy ostrza są używane w tym samym czasie. Zestawy są dostarczane wraz z nowymi śrubami.

Jeśli ostrza się stępią, mogą uszkodzić trawnik, wyrywając źdźbła trawy z trawnika lub nie ścinając źdźbeł trawy, powodując wystające źdźbła trawy.

Ostrza można łatwo wymienić samodzielnie za pomocą śrubokręta. Ostrza i śruby należy zawsze wymieniać w tym samym czasie.

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Gardena Ostrza do kosiarek automatycznych Sileno Life 1250

Ostre ostrza kosiarek automatycznych zapewniają lepsze rezultaty koszenia. Jeśli ostrza kosiarek automatycznych stępią się, należy je wymienić. Jest to konieczne dla utrzymania dobrych wyników koszenia, ale także dla własnego bezpieczeństwa. Dzieje się tak, ponieważ tępe ostrza pękają znacznie szybciej, umożliwiając przedostanie się ostrych części do trawnika. Ostrza można łatwo wymienić samodzielnie. Wszystko czego potrzebujesz to śrubokręt. Przed wymianą ostrzy należy zawsze całkowicie wyłączyć kosiarkę automatyczną. Ostrza można łatwo odkręcić, a następnie wymienić na nowe. Sposób wymiany ostrzy można znaleźć w instrukcji obsługi kosiarek automatycznych. Ostrza do kosiarek automatycznych Gardena są dostępne w zestawach o różnych rozmiarach. Na przykład dostępne są zestawy 3 ostrzy, ale także zestawy 90 ostrzy. Wszystkie ostrza są dostarczane ze śrubami. Ostrza są dostępne z powłoką stalową lub tytanową.