Polityka prywatności

Ogólne

Robotmower-blades.co.uk szanuje prywatność wszystkich użytkowników witryny i zapewnia, że wszystkie twoje

dane osobowe będą traktowane jako poufne. Robotmower-blades.nl gromadzi tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego dostarczenia zamówienia do kupującego oraz do wysyłania ofert, biuletynów. Niniejsze Oświadczenie o ochronie prywatności wyjaśnia dokładnie, które dane są przetwarzane, co jest robione z Twoimi danymi i jakie masz prawa.

 

Dane osobowe

Ostrza-do-kosiarka-automatyczna.com będzie przetwarzać dane kupującego wyłącznie zgodnie z Oświadczeniem o ochronie prywatności. Ostrza-do-kosiarka-automatyczna.com będzie przestrzegać obowiązujących przepisów i regulacji dotyczących prywatności.

 

Dane

Dane przetwarzane przez Ostrza-do-kosiarka-automatyczna.com składają się z dwóch kategorii. Z jednej strony są to dane wprowadzane przez użytkownika na ekranie wprowadzania danych w przypadku składania zamówienia za pośrednictwem witryny. Dane te dotyczą tożsamości użytkownika (np. imię i nazwisko, adres, adres e-mail itp.) oraz danych związanych z wybranym sposobem płatności. Z drugiej strony są to tak zwane dane cookie. Przechowywany jest w nich numer artykułu i jego ilość. Te dane Cookie są tymczasowo zapisywane na komputerze użytkownika.

 

Cele

Celem przetwarzania danych jest:

Przetwarzanie zamówienia, jego płatność i dostawa na właściwy adres dostawy oraz informacje lub biuletyny informacyjne. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w powyższych celach. Adresy e-mail są wykorzystywane do komunikacji między Ostrza-do-kosiarka-automatyczna.com a klientem.

 

Ujawnianie informacji stronom trzecim

Ostrza-do-kosiarka-automatyczna.com przekaże dane użytkownika wyłącznie przewoźnikowi lub dostawcy zaangażowanemu do dostarczenia zamówienia na adres wysyłki podany w formularzu zamówienia. Jeśli konieczność przekazania danych osobowych stronom trzecim wynika ze zobowiązań podjętych przez Ostrza-do-kosiarka-automatyczna.com w imieniu lub na rzecz użytkownika, użytkownik zawsze zostanie poproszony o wyraźną zgodę na przekazanie danych osobowych w tym konkretnym celu.

 

Twoje prawa

Użytkownik może zawsze zapytać Ostrza-do-kosiarka-automatyczna.com, jakie jego dane są przetwarzane. W tym celu można wysłać wiadomość e-mail. Użytkownik może również poprosić Robotmaier-mesjes.nl za pośrednictwem poczty elektronicznej o wprowadzenie ulepszeń, uzupełnień lub innych poprawek, które Robotmaier-mesjes.nl przetworzy tak szybko, jak to możliwe. Wysyłanie informacji będzie możliwe tylko wtedy, gdy użytkownik poda w tym celu swój adres e-mail. Informacje o polityce prywatności Ostrza-do-kosiarka-automatyczna.com W przypadku jakichkolwiek innych pytań dotyczących polityki prywatności Ostrza-do-kosiarka-automatyczna.com, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres info@ostrza-do-kosiarka-automatyczna.com.

Bezpłatna wysyłka

Bezpłatna wysyłka > €50

Szybka dostawa

Zamówione przed 16:00, wysłane dzisiaj

Doskonała obsługa klienta

Chętnie pomożemy w przypadku jakichkolwiek problemów z ostrzami lub przewód obwodowy.

100% bezpieczna płatność

Płać łatwo przez Paypal, Bancontact lub kartą kredytową.