Ostrza do kosiarek automatycznych dla Etesia

Etesia Kosiarek automatyczne używają kilku ostrzy jednocześnie. Liczba potrzebnych ostrzy zależy od typu posiadanej kosiarek automatycznych. Ostrza należy wymieniać średnio co 3 miesiące, w zależności od ilości i wielkości koszonego obszaru. Kosiarka Etesia ETM44 wykorzystuje jednocześnie 6 ostrzy rozmieszczonych na 2 głowicach tnących. Model Etesia ETM65 wykorzystuje 9 ostrzy rozłożonych na 3 głowice tnące. Model Etesia ETM105 wykorzystuje 15 ostrzy jednocześnie rozmieszczonych na 5 głowicach koszących.

Pokaż filtry

Pokaż wszystkie 5 wyników

Tutaj można wybrać typ kosiarek automatycznych:

Kosiarek automatyczne od Etesia

Etesia Kosiarek automatyczne są dostępne w różnych rozmiarach. Kosiarek mają od dwóch do pięciu pływających głowic koszących. Każda głowica tnąca wykorzystuje trzy ostrza, które są używane jednocześnie do cięcia trawy. Ostrza mogą się złożyć, gdy tylko uderzą w przeszkodę, taką jak gałązki lub kamienie. Zapobiega to natychmiastowemu złamaniu ostrzy i wprowadzeniu ostrych części do trawnika. Kosiarek automatyczne Etesia ETM44 wykorzystują 2 głowice tnące z łącznie 6 ostrzami. ETM65 wykorzystuje 9 ostrzy w 3 głowicach tnących, a ETM105 wykorzystuje 15 ostrzy w 5 głowicach tnących. Zależy więc od typu posiadanej kosiarek Etesia, ile ostrzy należy wymienić jednocześnie. Zalecamy, aby zawsze wymieniać ostrza kosiarek automatycznych w tym samym czasie, a także śruby mocujące ostrza. Śruby są dołączone do ostrzy.

Ostrza do kosiarek zamówione dzisiaj, wysłane dzisiaj

Celem kosiarek automatycznych jest zminimalizowanie wysiłku wymaganego do utrzymania trawnika w czystości. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby było to jak najłatwiejsze. Nasze zestawy noży zawierają niezbędne śruby. Nie musisz się więc o to martwić. Co więcej, zapewniamy, że jeśli zamówisz produkt dziś przed godziną czwartą, dotrze on do Twojego domu już następnego dnia roboczego. Ostrza wysyłamy standardową pocztą. Nie musisz więc czekać na swoje zamówienie.