Gardena R70Li Kosiarka automatyczna - ostrza do kosiarek automatycznych

Poniższe ostrza są przeznaczone do kosiarek automatycznych Gardena R70Li. Ta kosiarka automatyczna wykorzystuje 3 ostrza, które należy wymieniać jednocześnie. Dzięki temu można uzyskać optymalne wyniki koszenia. Zdecydowanie zalecamy wymianę ostrzy do kosiarek automatycznych co dwa do trzech miesięcy, aby uniknąć złamania ostrzy lub nierównego koszenia trawy.

Ostre ostrza również lepiej tną trawę, więc nie będziesz się martwić nierówno skoszonym trawnikiem lub wystającymi źdźbłami trawy. Samodzielna wymiana ostrzy jest bardzo łatwa, częściowo dlatego, że w zestawie znajdują się niezbędne śruby. Jednoczesna wymiana wszystkich elementów zapewnia najlepsze możliwe rezultaty pracy kosiarek automatycznych.

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Gardena R70Li Kosiarka automatyczna - ostrza do kosiarek automatycznych

Śruby mocujące ostrza do podwozia kosiarek również powinny być wymieniane jednocześnie co dwa do trzech miesięcy. Śruby te są dołączone do naszych zestawów w takiej samej ilości, jak liczba ostrzy w zestawach. Do samodzielnej wymiany ostrzy wystarczy śrubokręt. Nasza oferta obejmuje ostrza wykonane w całości ze stali oraz ostrza Gardena do kosiarek Robot R70Li z powłoką tytanową. Kupując hurtowo, można znacznie zaoszczędzić na kosztach. Oferujemy na przykład zestawy od 3 do 30 ostrzy. Szukasz jednak większych zestawów? W takim razie prosimy o kontakt, ponieważ w ten sposób możemy znaleźć rozwiązanie, które będzie dla Ciebie najlepsze.