Worx Landroid WR105SI Ostrza do kosiarek automatycznych

Wszystkie ostrza do kosiarek automatycznych Worx Landroid WR105SI można znaleźć poniżej. Nasza oferta obejmuje zarówno ostrza wykonane w 100% ze stali, jak i ostrza ze specjalną powłoką tytanową. Te specjalne ostrza z powłoką tytanową są powlekane na wszystkich ostrych krawędziach i mogą wytrzymać do trzech miesięcy.

Ponadto dobrze ostre ostrza zapewniają znacznie lepsze rezultaty koszenia i nie będą powodować nierównego cięcia lub wystających źdźbeł trawy. Ostrza te są bardzo łatwe do samodzielnej wymiany, a niezbędne śruby są dostarczane z każdym zestawem. Wymiana wszystkich części w tym samym czasie zapewni kosiarka najlepsze możliwe rezultaty.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 15 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 15 wyników

Worx Landroid WR105SI Ostrza do kosiarek automatycznych

Aby zapobiec pękaniu ostrzy, zalecamy ich wymianę co dwa do trzech miesięcy. Dzięki temu trawnik będzie pięknie i równomiernie skoszony, a sama kosiarka będzie służyć dłużej. Oczywiście Worx Landroid WR105SI to popularna kosiarka do użytku przydomowego, więc niezwykle ważne jest, aby była bezpieczna i aby ostrza nie lądowały na trawie. Można temu zaradzić wymieniając ostrza na czas. Nasza oferta obejmuje zestawy o różnych rozmiarach, dzięki czemu mogą one wystarczyć nawet na cały sezon koszenia. Nasze zestawy zaczynają się od kompletnych zestawów 3 ostrzy do naszego standardowego największego zestawu 30 ostrzy, w tym akcesoriów. Jeśli jednak szukasz większej ilości, skontaktuj się z nami. Zakup hurtowy pozwala zaoszczędzić na kosztach.