Robomow RT modele

Dobre i ostre ostrza zapewniają najlepsze rezultaty cięcia. W ten sposób można uniknąć nierównego cięcia lub wystających źdźbeł trawy. Tępe ostrze może zniszczyć trawnik, co oczywiście nie jest zamierzone. Dzięki wymianie ostrza na ostrza z modeli Robomow RT, kosiarka automatyczna może pracować dalej.

Pokaż filtry

Pokaż wszystkie 2 wyniki

Pokaż filtry

Pokaż wszystkie 2 wyniki

Wymiana ostrza w modelach Robomow RT

Ostrze w modelach RT z Robomow można szybko i łatwo wymienić samodzielnie. Ostrze należy wymieniać co najmniej raz w roku, zwalniając przycisk bezpieczeństwa i wyłączając kosiarkę automatyczną. Następnie można obrócić kosiarkę i wyjąć stare ostrze za pomocą narzędzia Robotool i klucza imbusowego. Po włożeniu nowego ostrza upewnij się, że śruby zostały prawidłowo dokręcone.

Ostrzenie ostrza kosiarek automatycznych

Nie zaleca się ostrzenia ostrzy kosiarek automatycznych. Podczas ostrzenia ostrza szybciej się tępią, co zwiększa ryzyko ich złamania. Ponadto podczas ostrzenia ostrze staje się niewyważone. Uniemożliwia to prawidłowe i równomierne cięcie i może spowodować uszkodzenia.

Zamówione dzisiaj, wysłane dzisiaj

Ideą stojącą za kosiarką automatyczną było uczynienie jej tak łatwą, jak to tylko możliwe. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby było to dla Ciebie jak najłatwiejsze. Zapewniamy, że jeśli zamówisz produkt dziś przed godziną czwartą, dotrze on do Ciebie już następnego dnia roboczego.