Worx Landroid WG797E.1 Ostrza do kosiarek automatycznych

Na tej stronie znajduje się nasza kolekcja ostrzy do kosiarek Worx Landroid WG797E.1. Ta kosiarka automatyczna ma 3 ostrza, które są używane w tym samym czasie i z tego powodu powinny być również wymieniane w tym samym czasie. Zalecamy wymianę tych ostrzy co dwa do trzech miesięcy, aby utrzymać ich ostrość i zmniejszyć ryzyko ich złamania.

Ponadto dobrze ostre ostrza zapewniają znacznie lepsze rezultaty koszenia i nie będą powodować nierównego cięcia lub wystających źdźbeł trawy. Ostrza te są bardzo łatwe do samodzielnej wymiany, a niezbędne śruby są dostarczane z każdym zestawem. Wymiana wszystkich części w tym samym czasie zapewni kosiarka najlepsze możliwe rezultaty.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 15 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 15 wyników

Worx Landroid WG797E.1 Ostrza do kosiarek automatycznych

Ta kosiarka automatyczna z Worx Landroid WG797E.1. jest popularną kosiarką przydomową. Dlatego ważne jest również, aby ostrza były ostre, aby się nie łamały. Na szczęście można to bardzo łatwo zrobić, wymieniając ostrza co dwa do trzech miesięcy. Nasze zestawy zawierają odpowiednie śruby, które należy wymieniać razem z ostrzami. Nasza kolekcja obejmuje ostrza stalowe i stalowe ostrza do robotów koszących z powłoką tytanową. Te specjalne ostrza z powłoką tytanową są pokryte na wszystkich ostrych krawędziach i mogą wytrzymać do trzech miesięcy. Dostarczamy kilka zestawów rozmiarów, więc zawsze znajdziesz odpowiedni zestaw dla siebie. Zakup hurtowy pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy. Nasze standardowe zestawy zawierają od 3 do 30 ostrzy, ale jeśli szukasz większej liczby ostrzy do kosiarek automatycznych, skontaktuj się z nami. Zobaczymy, co możemy dla Ciebie zrobić.