Honda Miimo HRM 310 Ostrza do kosiarek automatycznych

Cały asortyment ostrzy do kosiarek automatycznych Honda Miimo HRM 310 można znaleźć na tej stronie. Ta kosiarka automatyczna ma 3 ostrza, które są używane jednocześnie i dlatego należy je wymieniać w tym samym czasie. Zdecydowanie zalecamy wymianę co dwa do trzech miesięcy, aby zapobiec uszkodzeniu ostrzy.

Ostre ostrza również lepiej tną trawę, więc nie będziesz się martwić nierówno skoszonym trawnikiem lub wystającymi źdźbłami trawy. Samodzielna wymiana ostrzy jest bardzo łatwa, częściowo dlatego, że w zestawie znajdują się niezbędne śruby. Jednoczesna wymiana wszystkich elementów zapewnia najlepsze możliwe rezultaty pracy kosiarek automatycznych.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 8 wyników

Honda Miimo HRM 310 Ostrza do kosiarek automatycznych

Dzięki terminowej wymianie ostrzy można również zapewnić równomierne koszenie trawy. Nowe ostrza sprawiają, że kosiarka automatyczna jest jak nowa. Ostrza i ich śruby można łatwo wymienić samodzielnie w dolnej części kosiarek. Wszystko, czego potrzebujesz, to śrubokręt. Dzięki temu nie będziesz musiał martwić się o swoją kosiarkę przez cały sezon. Dostarczamy zestawy w różnych rozmiarach, więc zawsze znajdziesz odpowiedni zestaw dla siebie. Zakup hurtowy pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy. Nasze standardowe zestawy obejmują od 3 do 30 ostrzy, ale jeśli szukasz większej liczby ostrzy do kosiarek automatycznych, skontaktuj się z nami, a my zobaczymy, co możemy dla Ciebie zrobić.