Worx Landroid WG754E Ostrza do kosiarek automatycznych

Wszystkie dostępne ostrza do kosiarek automatycznych Worx Landroid WG754E można znaleźć na tej stronie. Ta kosiarka automatyczna wykorzystuje 3 takie same ostrza, z których wszystkie powinny być wymieniane w tym samym czasie w celu uzyskania optymalnych rezultatów. Zalecamy robić to co dwa do trzech miesięcy, aby ostrza nie łamały się i nie kończyły na trawie.

Ponadto dobrze ostre ostrza zapewniają znacznie lepsze rezultaty koszenia i nie będą powodować nierównego cięcia lub wystających źdźbeł trawy. Ostrza te są bardzo łatwe do samodzielnej wymiany, a niezbędne śruby są dostarczane z każdym zestawem. Wymiana wszystkich części w tym samym czasie zapewni kosiarka najlepsze możliwe rezultaty.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 15 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 15 wyników

Worx Landroid WG754E Ostrza do kosiarek automatycznych

Ponadto konserwacja ostrzy kosiarek automatycznych oznacza utrzymywanie trawy w optymalnym stanie. Na przykład regularna wymiana ostrzy w kosiarka automatycznej zapobiega nierównomiernemu cięciu trawy i wyskakiwaniu źdźbeł trawy. Ponadto maszyna będzie działać dłużej, jeśli ostrza będą wymieniane z pewną regularnością. W naszej kolekcji mamy standardowe ostrza stalowe i specjalne ostrza stalowe z dodatkową powłoką tytanową. Ostrza z dodatkową powłoką tytanową na ostrych krawędziach wytrzymują do trzech miesięcy. Kupując hurtowo, można znacznie zaoszczędzić na kosztach. Oferujemy na przykład zestawy od 3 do 30 noży. Szukasz jednak większego zestawu? W takim razie skontaktuj się z nami, a my dopilnujemy, aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie w mgnieniu oka.