Przewód obwodowy dla Worx Landroid

Drut obwodowy dla Worx Landroid jest również nazywany drutem granicznym lub drutem granicznym i jest dostępny w rolkach po 100 metrów, 150 metrów, 250 metrów i 500 metrów. Dostępne są również dwa różne rodzaje drutu. Standardowy drut obwodowy ma grubość 2,7 mm. Bardzo mocny przewód obwodowy ma grubość 3,4 mm, charakteryzuje się mniejszą utratą sygnału i jest bardziej wytrzymały.

Zminimalizuj uszkodzenia spowodowane gryzieniem dzięki naszemu niezawierającemu oleju rybnego drutowi obwodowemu, a także zapobiegaj zużyciu dzięki powłoce odpornej na promieniowanie UV i wilgoć.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 14 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 14 wyników

Zobacz wszystkie zestawy instalacyjne i naprawcze tutaj:
Dzięki dodatkowemu przewodowi obwodowemu dla Worx Landroid można łatwo tworzyć nowe strefy cięcia lub rozszerzać istniejące. Na przykład, czy zmodyfikowałeś swój ogród i posadziłeś dodatkowe rośliny lub zasiałeś kwiaty? W takim razie nie chcesz, aby kosiarka automatyczna je kosiła. Dlatego ważne jest, aby wykluczyć te obszary z obszaru koszenia, a można to zrobić za pomocą przewodu obwodowego. Kiedy chcesz podłączyć stary przewód do nowego przewodu, potrzebujesz również złączy kablowych. Szpilki do przewodów są potrzebne tylko wtedy, gdy przewód jest ułożony nad ziemią, tj. nie jest wkopany. Za pomocą tych szpilek mocuje się przewód w trawniku. Należy to robić co 50 cm.

Niezawierający oleju rybnego drut obwodowy z powłoką odporną na promieniowanie UV i wilgoć

Kable zawierające olej rybny przyciągają szkodniki. Dlatego zalecamy stosowanie kabli niezawierających oleju rybnego. Ważne jest również, aby przewód obwodowy miał powłokę odporną na promieniowanie UV i wilgoć. Jeśli przewód nie ma powłoki odpornej na promieniowanie UV i wilgoć, z czasem wyschnie. Izolacja wysycha, a przewód obwodowy ulega trwałemu uszkodzeniu. Powoduje to, że przewód obwodowy z czasem przestaje działać, co skutkuje utratą sygnału. Dlatego nasze przewody obwodowe nie zawierają oleju rybnego i mają powłokę odporną na promieniowanie UV i wilgoć.

Jak działa kosiarka automatyczna z przewód obwodowy i jak ją zainstalować?

Ułożony przewód obwodowy dla Worx Landroid określa obszar koszenia kosiarek automatycznych. Ze stacji ładującej kosiarek automatycznych wysyłany jest sygnał, który jest odbierany przez urządzenie Worx Landroid. Sygnał ten informuje kosiarkę automatyczną, aby nie kosiła dalej w tym miejscu. Montaż przewodu obwodowego jest opisana w instrukcji obsługi kosiarek automatycznych lub na stronie internetowej producenta. Zazwyczaj przewód jest układany nad ziemią i zabezpieczany szpilkami co 50 cm. Z czasem trawnik zarasta drut i przestaje on być widoczny. Możliwe jest również wkopanie drutu. Jeśli chcesz wertykulować trawę, jest to lepsza opcja. Ma to na celu uniknięcie uszkodzenia przewodu. Zazwyczaj przewód jest zakopywany na głębokości od 5 do 10 centymetrów, w zależności od głębokości wertykulacji. Dla pewności sprawdź instrukcję obsługi kosiarek automatycznych.

Montaż drutu obwodowego wokół klombu lub innej przeszkody

Czy w ogrodzie znajdują się obszary, w których Worx Landroid nie może się poruszać? Na przykład rośliny, rabaty kwiatowe, staw lub inne przeszkody? W takim razie możesz łatwo wykluczyć te obszary z obszaru koszenia, układając wokół nich pętlę z drutu obwodowego. Można to zrobić na kilka sposobów. Jak to działa w przypadku kosiarek Worx Landroid, można znaleźć w instrukcji obsługi kosiarek automatycznych.

Rozszerzenie obszaru koszenia o nowy obszar lub inną część ogrodu.

Kosiarka Worx Landroid może również kosić inne części ogrodu. Można na przykład połączyć różne strefy trawy, tworząc wąską ulicę, przez którą może przejeżdżać kosiarka automatyczna, lub tworząc zupełnie nową strefę i ręcznie podnosząc kosiarkę automatyczną. Sposób tworzenia dodatkowej strefy lub łączenia stref wyjaśniono w instrukcji obsługi urządzenia Worx Landroid.

Dodatkowe materiały eksploatacyjne

- Złącza kablowe Służą do łączenia starego przewodu obwodowego z nowym przewodem. Złącza kablowe są również nazywane łącznikami, zaciskami połączeniowymi, złączami lub złączami przewodów - Szpilki do przewodów Szpilki do przewodów służą do mocowania przewodu obwodowego w ziemi. Zwykle mocuje się przewód za pomocą 1 szpilki na 50 cm, w zależności od sytuacji. Dla pewności należy zapoznać się z instrukcją obsługi kosiarek automatycznych. Szpilki do przewodów są również nazywane kołkami, zszywkami lub wtyczkami uziemiającymi. Te złącza kablowe i szpilki do przewodów można łatwo zamówić na stronie przewodu obwodowego, który chcesz zamówić.