Gardena sileno zrobotyzowana kosiarka z ostrzami

Na tej stronie znajduje się cała gama ostrzy do kosiarek automatycznych Sileno Gardena. Ta kosiarka automatyczna wykorzystuje 3 ostrza. Zalecamy wymianę wszystkich ostrzy jednocześnie, aby zminimalizować ryzyko ich złamania.

Ponadto dobrze ostre ostrza zapewniają znacznie lepsze rezultaty koszenia i nie będą powodować nierównego cięcia lub wystających źdźbeł trawy. Ostrza te są bardzo łatwe do samodzielnej wymiany, a niezbędne śruby są dostarczane z każdym zestawem. Wymiana wszystkich części w tym samym czasie zapewni kosiarka najlepsze możliwe rezultaty.

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Należy również wymienić odpowiednie śruby. Dostarczamy je z naszymi zestawami i można je łatwo wymienić samodzielnie, podobnie jak ostrza. Wymiana wszystkiego na czas zminimalizuje ryzyko złamania ostrzy. W naszym asortymencie posiadamy standardowe ostrza stalowe oraz specjalne ostrza z dodatkową powłoką tytanową. Tytanowa powłoka sprawia, że ostrza są bardziej wytrzymałe, dzięki czemu mogą służyć dłużej i są mniej podatne na złamania. W przypadku dostania się czegokolwiek pod kosiarkę, takiego jak mała piłka lub inna przeszkoda, ostrza te po prostu obracają się i nie ma szans na ich złamanie. Sprzedawane przez nas zestawy zaczynają się od 3 ostrzy do kosiarek automatycznych, a kończą na 90 ostrzach. Jeśli chcesz kupić więcej ostrzy na raz, skontaktuj się z nami, a wspólnie znajdziemy rozwiązanie.