Worx Landroid WG790E.1 Ostrza do kosiarek automatycznych

Poniżej znajdują się wszystkie dostępne zestawy ostrzy do kosiarek automatycznych Worx Landroid WG790E.1. Ta kosiarka automatyczna wykorzystuje 3 ostrza połączone z głowicą koszącą, które wymagają wymiany co dwa do trzech miesięcy. Ponadto, dobrze naostrzone ostrza zapewniają znacznie lepsze rezultaty koszenia i nie będą Ci przeszkadzać nierówno przycięte części lub wystające źdźbła trawy.

Ponadto oferujemy noże Worx Landroid wykonane z litej stali i tytanu. Ostrza stalowe wytrzymują średnio 2 miesiące i są nieco tańsze niż ostrza tytanowe. Tytanowe noże do kosiarek automatycznych pozostają ostre dłużej i są bardziej wytrzymałe niż noże stalowe. Tytanowe ostrza wytrzymują średnio 3 miesiące przed wymianą.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 15 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 15 wyników

Worx Landroid WG790E.1 Ostrza do kosiarek automatycznych

Na szczęście ostrza można bardzo łatwo wymienić samodzielnie, a niezbędne śruby są dołączone do każdego zestawu. Jeśli wymienisz wszystkie części w tym samym czasie, kosiarka osiągnie najlepszy możliwy rezultat. W naszym asortymencie posiadamy specjalne ostrza z tytanową powłoką na ostrych krawędziach, oprócz zwykłych ostrzy wykonanych w całości ze stali. Te specjalne ostrza tytanowe wytrzymują do trzech miesięcy. Nasza kolekcja obejmuje ostrza wykonane w całości ze stali oraz ostrza do robotów koszących z powłoką tytanową. Kupując hurtowo, można znacznie zaoszczędzić na kosztach. Oferujemy na przykład zestawy od 3 do 30 ostrzy. Szukasz jednak większych zestawów? W takim razie prosimy o kontakt.