Ostrza do kosiarek automatycznych dla Belrobotics

Samodzielna wymiana ostrzy w kosiarkach automatycznych Belrobotics jest łatwa. Samodzielna wymiana jest tańsza i nie zajmuje dużo czasu. Ostrza należy wymieniać co dwa do trzech miesięcy. Ponieważ w ten sposób można zapewnić optymalne wyniki. Kosiarka Bigmow ma 15 ostrzy, Farmow ma 15 ostrzy, Parcmow ma 9 ostrzy, a Greenmow ma 6 ostrzy.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 6 wyników

Tutaj można wybrać typ kosiarek automatycznych:

Roboty koszące od Belrobotics

Kosiarki automatyczne z Belrobotics mają od 2 do 5 pływających głowic tnących. Każda głowica ma 3 ostrza, które rozdrabniają trawę na małe kawałki. Gdy robot koszący napotka przeszkodę, ostrza te zapadają się. Zapobiega to ich odłamywaniu i wbijaniu się ostrych części w trawę. Nie zalecamy ostrzenia ostrzy, ponieważ mogą się one szybciej łamać. Złamane ostrza mogą wylądować na trawniku. Kosiarek Bigmow i Bigmow connected mają 5 głowic tnących z 3 ostrzami każda, a zatem wykorzystują 15 ostrzy jednocześnie. Kosiarka Farmow z Belrobotics również ma 5 głowic tnących z 3 ostrzami, a zatem również 15 ostrzy pracujących jednocześnie. Kosiarek Parcmow i Parcmow connected z Belrobotics mają 3 głowice tnące z 3 ostrzami, a zatem 9 ostrzy pracujących jednocześnie. Greenmow i Greenmow connected ze strony Belrobotics mają 2 głowice tnące z 3 ostrzami, dzięki czemu używają 6 ostrzy jednocześnie. Zalecamy zawsze wymieniać ostrza kosiarek automatycznych w tym samym czasie, a także śruby mocujące ostrza. Śruby są dołączone do ostrzy.

Ostrza do kosiarek zamówione dzisiaj, wysłane dzisiaj

Celem kosiarek automatycznych jest zminimalizowanie wysiłku wymaganego do utrzymania trawnika w czystości. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby było to jak najłatwiejsze. Nasze zestawy noży zawierają niezbędne śruby. Nie musisz się więc o to martwić. Co więcej, zapewniamy, że jeśli zamówisz produkt dziś przed godziną czwartą, dotrze on do Twojego domu już następnego dnia roboczego. Ostrza wysyłamy standardową pocztą. Nie musisz więc czekać na swoje zamówienie.