Przewód obwodowy dla Florabest

Drut obwodowy dla Florabest jest dostępny w różnych typach i długościach. Zwykły przewód obwodowy ma grubość 2,7 mm i jest przewodem standardowym. Bardzo mocny przewód obwodowy ma grubość 3,4 mm, charakteryzuje się mniejszymi stratami sygnału i jest bardziej wytrzymały. Rolki przewodu obwodowego są dostępne w długościach 100 metrów, 150 metrów, 250 metrów i 500 metrów.

Zminimalizuj uszkodzenia spowodowane gryzieniem dzięki naszemu niezawierającemu oleju rybnego drutowi obwodowemu, a także zapobiegaj zużyciu dzięki powłoce odpornej na promieniowanie UV i wilgoć.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 14 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 14 wyników

Zobacz wszystkie zestawy instalacyjne i naprawcze tutaj:

Przewód obwodowy dla Florabest

Przeprowadzasz się i zabierasz ze sobą kosiarkę automatyczną Florabest? A może zmieniłeś ogród i skończył Ci się przewód obwodowy? W takim razie możesz łatwo rozszerzyć swoje strefy, wymienić uszkodzone części obszaru koszenia lub utworzyć nowy przewód za pomocą przewodu obwodowego do kosiarek automatycznych Florabest. Przewód obwodowy jest również nazywany przewodem granicznym lub przewodem granicznym.

Niezawierający oleju rybnego drut obwodowy z powłoką odporną na promieniowanie UV i wilgoć

Kable zawierające olej rybny przyciągają szkodniki. Dlatego zalecamy stosowanie kabli niezawierających oleju rybnego. Ważne jest również, aby przewód obwodowy miał powłokę odporną na promieniowanie UV i wilgoć. Jeśli przewód nie ma powłoki odpornej na promieniowanie UV i wilgoć, z czasem wyschnie. Izolacja wysycha, a przewód obwodowy ulega trwałemu uszkodzeniu. Powoduje to, że przewód obwodowy z czasem przestaje działać, co skutkuje utratą sygnału. Dlatego nasze przewody obwodowe nie zawierają oleju rybnego i mają powłokę odporną na promieniowanie UV i wilgoć.

Jak działa przewód obwodowy kosiarek automatycznych Florabest?

Kosiarka automatyczna znajduje drogę poprzez ułożenie przewodu obwodowego. Ze stacji ładującej wysyłany jest sygnał, który jest odbierany przez kosiarkę automatyczną. Informuje on kosiarkę, że dotarła do granicy obszaru koszenia i rozpocznie koszenie w innym kierunku.

W jaki sposób układany jest drut obwodowy robota koszącego Florabest?

W większości przypadków drut jest układany na trawniku i mocowany za pomocą specjalnych szpilek. Z czasem drut znika w trawniku i nie jest już widoczny. Jeśli chcesz od czasu do czasu wertykulować trawę, dobrym pomysłem jest zakopanie drutu obwodowego. Dzięki temu nie zostanie on uszkodzony podczas wertykulacji. Zwykle robi się to na głębokości od 5 do 10 centymetrów. W zależności od głębokości wertykulatora lub grabi.

Umieścić drut obwodowy wokół przeszkód?

Czy masz kwiaty, rośliny lub wystające korzenie drzew, których kosiarka automatyczna nie powinna dotykać? W takim przypadku należy oddzielić je od krawędzi obszaru koszenia za pomocą przewodu obwodowego Florabest. Istnieją różne sposoby utrzymywania przeszkód z dala od poziomu gruntu, w zależności od sytuacji i robota koszącego. Sprawdź w instrukcji obsługi lub na stronie internetowej kosiarek automatycznych, jak to działa w przypadku kosiarek automatycznych Florabest.

Tworzenie dodatkowej strefy cięcia

Większość kosiarek automatycznych może kosić inne obszary poza standardową strefą. Na przykład ogródek przed domem lub inny kawałek trawnika. Strefy te można łatwo rozszerzyć za pomocą dodatkowego przewodu obwodowego. Układając wąską ulicę z przewód obwodowy, kosiarka automatyczna może samodzielnie znaleźć drogę do drugiej strefy, pod warunkiem, że ulica ma równą powierzchnię. Jeśli nie ma połączenia między dwiema strefami, konieczne będzie ręczne przemieszczanie kosiarek automatycznych, która nie będzie w stanie samodzielnie znaleźć drogi powrotnej do stacji ładującej. Zapoznaj się z instrukcją obsługi kosiarek automatycznych lub stroną internetową, aby sprawdzić, jak to działa w przypadku robota koszącego Florabest.

Dodatkowe materiały eksploatacyjne

- Złącza kablowe Służą do łączenia starego przewodu obwodowego z nowym przewodem. Złącza kablowe są również nazywane łącznikami, zaciskami połączeniowymi, złączami lub złączami przewodów - Szpilki do przewodów Szpilki do przewodów służą do mocowania przewodu obwodowego w ziemi. Zazwyczaj mocuje się przewód za pomocą 1 szpilki na metr, w zależności od sytuacji. Szpilki do drutu są również nazywane kołkami, zszywkami lub kołkami uziemiającymi. Te dodatkowe materiały można łatwo zamówić podczas zamawiania przewodu obwodowego.