Ferrex ostrza do kosiarek automatycznych

Kosiarek automatyczne Ferrex wykorzystują trzy ostrza kosiarek automatycznych Ferrex, które obracają się jednocześnie. Trzy ostrza są przymocowane do bloku tnącego i można je łatwo wymienić samodzielnie. Za pomocą śrubokręta zajmuje to najwyżej 10 minut. Koszenie z ostrymi ostrzami pozwala zachować piękny i zdrowy trawnik. Ostrza są dostarczane wraz z odpowiednimi śrubami.

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 32 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 32 wyników

Tutaj można wybrać typ kosiarek automatycznych:

Optymalny rezultat koszenia za pomocą kosiarek automatycznych Ferrex

Kosiarek automatyczne Ferrex mają system cięcia, w którym ostrza składają się na blok tnący, gdy tylko uderzą w przeszkodę. Zapobiega to szybkiemu łamaniu się ostrzy i wbijaniu się ich w trawnik. Ostrza tępią się również szybciej w kontakcie z przeszkodami. Dlatego zawsze należy upewnić się, że trawnik jest możliwie wolny od przeszkód, takich jak gałązki, kamienie i inne przedmioty. W ten sposób ostrza będą działać najdłużej. Ważne jest, aby kosić trawnik z ostrymi ostrzami. Ostre noże ścinają niewielki fragment trawy kilka razy w tygodniu. Te małe kawałki bezpośrednio odżywiają glebę. Tępe ostrza mogą uszkodzić trawnik. Trawa utknie za tępymi częściami ostrzy i zostanie wyciągnięta z trawnika. Może to powodować powstawanie nieestetycznych plam na trawniku. Ponadto tępe ostrza mogą się szybciej łamać, co jest niebezpieczne, jeśli ich ostre części znajdą się w trawniku.

Kupić stalowe czy tytanowe ostrza do kosiarek automatycznych?

Ostrza do kosiarek automatycznych są dostępne w wersji stalowej i pokrytej tytanem. Stalowe ostrza są tańsze, ale są też mniej trwałe i szybciej się zużywają. Ostrza pokryte tytanem mają specjalną powłokę, która sprawia, że są wyjątkowo wytrzymałe i dłużej zachowują ostrość. Ostrza te wytrzymują średnio o miesiąc dłużej niż ostrza stalowe.

Ostrza zamówione dzisiaj, wysłane dzisiaj

Ideą stojącą za kosiarką automatyczną było uczynienie jej tak łatwą, jak to tylko możliwe. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby było to jak najłatwiejsze. Nasze zestawy noży zawierają niezbędne śruby. Nie musisz się więc o to martwić. Co więcej, zapewniamy, że jeśli zamówisz swój produkt dziś przed godziną czwartą, będzie on pod Twoimi drzwiami już następnego dnia roboczego. Ostrza wysyłamy standardową pocztą. Nie musisz więc czekać na swoje zamówienie.