Ostrza do kosiarek automatycznych dla Robomow

Kosiarek automatyczne Robomow są wyposażone w solidne, wytrzymałe ostrza. Modele RX i RT wykorzystują inny typ ostrza niż modele RC, TC, MC, RS i MS. Nowe i ostre ostrza zapewniają najlepsze rezultaty koszenia.

Poniżej znajduje się cała nasza oferta ostrzy Robomow odpowiednich do kosiarek Robomow wyżej wymienionych modeli. W zależności od zastosowania zalecamy wymianę wszystkich ostrzy co sezon. Pozwoli to zachować optymalne rezultaty koszenia.

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 25 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 25 wyników

Osiąganie optymalnych wyników koszenia

Istnieją różne rodzaje noży Robomow. Modele RX wykorzystują pojedyncze proste, wydłużone ostrze z krawędziami tnącymi na obu końcach. Modele RC, TC, MC, RS i MS wykorzystują większe ostrze z 3 krawędziami tnącymi biegnącymi w punktach. W modelach RC, TC i MC zastosowano 1 takie ostrze pośrodku dolnej części kosiarek. Modele RS i MS wykorzystują 2 takie ostrza po bokach dolnej części kosiarek automatycznych.

Robomow ostrza do kosiarek?

Czy ostrza do kosiarek kosiarek automatycznych jest rozsądne? Nie zalecamy ostrzenia ostrzy Robomow. Są ku temu dwa powody. Po pierwsze, ostrze staje się cieńsze podczas ostrzenia. Zwiększa to również prawdopodobieństwo jego złamania. Jeśli ostrze uderzy w gałązkę lub kamień na trawniku, jego kawałki mogą się odłamać i wylądować na trawniku. Jest to niebezpieczne, zwłaszcza jeśli ktoś chodzi boso po trawie. Ponadto uszkodzone i tępe ostrze może uszkodzić trawnik. Po drugie, ostrze staje się niewyważone podczas ostrzenia. Może to spowodować jego wyważenie podczas koszenia, uszkadzając stronę Robomow.

Robomow wymiana ostrza

Zalecamy wymianę ostrzy urządzenia Robomow co najmniej raz w roku. Dzięki temu ostrza będą co roku nowe i ostre, co zapewni optymalne rezultaty koszenia. Ostrza można łatwo wymienić samodzielnie. Dokładny sposób wymiany ostrzy w modelu Robomow można znaleźć w instrukcji obsługi kosiarek automatycznych.

Zamówione dzisiaj, wysłane dzisiaj

Ideą stojącą za kosiarką automatyczną było uczynienie jej tak łatwą, jak to tylko możliwe. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby było to dla Ciebie jak najłatwiejsze. Zapewniamy, że jeśli zamówisz produkt dziś przed godziną czwartą, dotrze on do Ciebie już następnego dnia roboczego.