Przewód obwodowy dla Bosch Indego

Drut obwodowy dla Bosch Indego jest dostępny w rolkach po 100 m, 150 m, 250 m i 500 m. Dostępne są dwa różne rodzaje drutu. Standardowy przewód obwodowy ma grubość 2,7 mm. Bardzo mocny przewód obwodowy ma grubość 3,4 mm, charakteryzuje się mniejszą utratą sygnału i jest bardziej wytrzymały.

Zminimalizuj uszkodzenia spowodowane gryzieniem dzięki naszemu niezawierającemu oleju rybnego drutowi obwodowemu, a także zapobiegaj zużyciu dzięki powłoce odpornej na promieniowanie UV i wilgoć.

Istnieją również złącza do podłączenia starego przewodu do nowego. Istnieją również specjalne szpilki do mocowania przewodu w ziemi, aby się nie poruszał.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 14 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 14 wyników

Zobacz wszystkie zestawy instalacyjne i naprawcze tutaj:

Przewód obwodowy dla Bosch kup Indego

Przeprojektowałeś swój ogród? Brakuje Ci drutu obwodowego? A może chcesz, aby kosiarka Bosch Indego kosiła również inne części trawnika? W takim razie wystarczy rozszerzyć strefy za pomocą dodatkowego przewodu obwodowego.

Niezawierający oleju rybnego drut obwodowy z powłoką odporną na promieniowanie UV i wilgoć

Kable zawierające olej rybny przyciągają szkodniki. Dlatego zalecamy stosowanie kabli niezawierających oleju rybnego. Ważne jest również, aby przewód obwodowy miał powłokę odporną na promieniowanie UV i wilgoć. Jeśli przewód nie ma powłoki odpornej na promieniowanie UV i wilgoć, z czasem wyschnie. Izolacja wysycha, a przewód obwodowy ulega trwałemu uszkodzeniu. Powoduje to, że przewód obwodowy z czasem przestaje działać, co skutkuje utratą sygnału. Dlatego nasze przewody obwodowe nie zawierają oleju rybnego i mają powłokę odporną na promieniowanie UV i wilgoć.

Jak działa Bosch Indego z przewód obwodowy?

Urządzenie Bosch Indego znajduje drogę za pomocą drutu obwodowego. Przewód ten jest układany wokół obszaru koszenia. Przez przewód wysyłany jest sygnał ze stacji ładującej kosiarek automatycznych. Sygnał ten wskazuje kosiarka Bosch Indego, że jest to granica obszaru koszenia, powodując koszenie w innym kierunku. Układanie przewodu odbywa się zazwyczaj nad ziemią. Używa się do tego specjalnych szpilek. Są to swego rodzaju kołki. Ogród jest wyznaczany za pomocą przewodu, zabezpieczany, a następnie ponownie podłączany do stacji ładującej. Jeśli chcesz spulchnić trawę, warto zakopać przewód obwodowy. Dzięki zakopaniu przewodu nie można go uszkodzić ostrymi grabiami wertykulatora. Dla pewności należy sprawdzić instrukcję obsługi kosiarek automatycznych Bosch Indego, aby dowiedzieć się, jak to działa w przypadku danej kosiarek automatycznych.

Umieścić drut obwodowy wokół przeszkód?

Oczywiście nie chcesz, aby kosiarka automatyczna przejeżdżała po kwiatach lub roślinach. Aby temu zapobiec, należy umieścić wokół tych obszarów drut obwodowy. Dotyczy to również wystających korzeni drzew lub innych przeszkód, które kosiarka Bosch Indego może napotkać podczas koszenia. Ponieważ istnieją różne sposoby usuwania przeszkód z obszaru koszenia, zalecamy zapoznanie się z instrukcją obsługi kosiarek automatycznych.

Tworzenie wielu stref dla kosiarek automatycznych Bosch Indego

Większość współczesnych kosiarek automatycznych może również obsługiwać wiele stref. Na przykład, można utworzyć wiele stref, aby kosić również przedni lub tylny ogród. Rozszerzanie stref lub tworzenie nowych stref koszenia można łatwo wykonać za pomocą przewodu obwodowego. Układając wąski przewód obwodowy, kosiarka automatyczna może automatycznie znaleźć drogę do drugiej strefy koszenia. W przypadku tworzenia luźnej strefy koszenia konieczne będzie ręczne przesunięcie kosiarek automatycznych. Dla pewności sprawdź instrukcję obsługi Bosch Indego, aby dowiedzieć się, jak działa tworzenie wielu stref dla kosiarek automatycznych.

Dodatkowe materiały eksploatacyjne

- Złącza kablowe Służą do łączenia starego przewodu obwodowego z nowym przewodem. Złącza kablowe są również nazywane łącznikami, zaciskami połączeniowymi, złączami lub złączami przewodów - Szpilki do przewodów Szpilki do przewodów służą do mocowania przewodu obwodowego w ziemi. Zwykle mocuje się przewód za pomocą 1 szpilki na metr, w zależności od sytuacji. Szpilki są również nazywane kołkami, zszywkami lub kołkami uziemiającymi.