Gardena R45 Li Kosiarka zautomatyzowana - ostrza do kosiarek zautomatyzowanej

Na tej stronie znajduje się cała gama ostrzy do kosiarek automatycznych Gardena R45Li. Kosiarek automatyczne Gardena wykorzystują jeden blok tnący, do którego przykręcone są trzy ostrza. Ostrza te należy wymieniać raz na jakiś czas. Jeśli ostrza się stępią, mogą pęknąć, a wtedy trawa nie będzie już ścinana równomiernie lub tępe ostrza uszkodzą trawnik.

Ostre ostrza zapewniają cięcie trawy bez wysiłku. W rezultacie nie będziesz cierpieć z powodu wystających źdźbeł trawy lub wyrywania trawy z trawnika przez utknięcie za tępym ostrzem.

Dlatego też ostrza powinny być regularnie wymieniane w celu utrzymania optymalnych rezultatów cięcia.

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Gardena Ostrza do kosiarek automatycznych R45Li

Ostrza do kosiarek automatycznych można łatwo wymienić samodzielnie. Ostrza są przymocowane do jednego bloku kosiarek w trzech częściach za pomocą śrub. Śruby te można łatwo poluzować samodzielnie. Upewnij się, że zawsze wyłączasz kosiarkę zgodnie z instrukcją obsługi kosiarek automatycznych. Zapobiega to wypadkom. Włóż nowe ostrza i wkręć nowe śruby. Należy pamiętać, że ostrza nadal mogą się składać, więc nie należy ich zbyt mocno dokręcać. Ostrza są dostępne w wersji stalowej i tytanowej. Ostrza z powłoką tytanową są mocniejsze i wytrzymują średnio dłużej niż ostrza stalowe. Ostrza są dostępne w zestawach o różnych rozmiarach. Mamy zestawy po 3 ostrza, ale także zestawy do 90 ostrzy.