Husqvarna Automower 430X Ostrza do kosiarek automatycznych

Ostrza te są odpowiednie dla kosiarek automatycznych Husqvarna Automower 430X. Te modele kosiarek automatycznych wykorzystują 3 ostrza, z których wszystkie trzy należy wymienić po dwóch do trzech miesiącach pełnego użytkowania. Zapobiega to pękaniu ostrzy i zapewnia optymalne rezultaty.

Ponadto dobrze ostre ostrza zapewniają znacznie lepsze rezultaty koszenia i nie będą powodować nierównego cięcia lub wystających źdźbeł trawy. Ostrza te są bardzo łatwe do samodzielnej wymiany, a niezbędne śruby są dostarczane z każdym zestawem. Wymiana wszystkich części w tym samym czasie zapewni kosiarka najlepsze możliwe rezultaty.

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Husqvarna Automower 430X Ostrza do kosiarek automatycznych

Śruby mocujące ostrza do podwozia kosiarek również powinny być wymieniane co dwa do trzech miesięcy. Śruby te są dołączone do naszych zestawów w takiej samej ilości, jak liczba ostrzy w zestawach. Do samodzielnej wymiany ostrzy wystarczy śrubokręt. Samodzielna wymiana ostrzy jest bardzo prosta. Nasza oferta obejmuje ostrza wykonane w całości ze stali oraz ostrza do robotów koszących z powłoką tytanową. Kupując hurtowo, można znacznie zaoszczędzić na kosztach. Oferujemy na przykład zestawy od 3 do 30 ostrzy. Szukasz jednak większego zestawu? W takim razie skontaktuj się z nami, a my dopilnujemy, aby Twoje spersonalizowane zamówienie dotarło do Ciebie w mgnieniu oka.