Powrót

Zwrot noży nie stanowi oczywiście problemu, można to zrobić w ciągu 14 dni od zakupu produktu.
Produkt można zwrócić tylko nieużywany i, jeśli to możliwe, w oryginalnym opakowaniu.
Na zwrot produktu masz 14 dni od momentu otrzymania powiadomienia o zwrocie. Użytkownik otrzyma pełny zwrot ceny zakupu w ciągu 5 dni roboczych.
Koszty zwrotu zamówienia ponosi użytkownik.

Jeśli zdecydujesz się wymienić ostrza kosiarek automatycznych na inny rozmiar lub typ, wyślemy nowe ostrza natychmiast po otrzymaniu starych. Mamy nadzieję, że w ten sposób szybko otrzymasz odpowiedni rodzaj ostrzy do kosiarek automatycznych. Jeśli wystąpią jakiekolwiek dodatkowe koszty, skontaktujemy się z Tobą w pierwszej kolejności. Oczywiście dotyczy to również sytuacji odwrotnej. Jeśli więc potrzebujesz innego produktu, który kosztuje mniej, skontaktujemy się z Tobą. W ten sposób chcemy zagwarantować, że faktycznie uzyskasz stosunek jakości do ceny. I że faktycznie dostarczamy odpowiednie produkty w odpowiedniej cenie.

Wyślij nam wiadomość

Zwroty należy zawsze zgłaszać z wyprzedzeniem za pośrednictwem strony info@ostrza-do-kosiarka-automatyczna.com, podając numer zamówienia i powód zwrotu.

Zwracamy tylko własne koszty wysyłki. Nie zwracamy kosztów przesyłki zwrotnej. Jeśli przyczyna zwrotu leży po naszej stronie, oczywiście zwrócimy również koszty wysyłki. W tym celu potrzebujemy numeru zamówienia. W ten sposób dowiemy się dokładnie, co poszło nie tak z zamówieniem.

Prosimy o zachowanie tego dokumentu podczas kontaktu z nami. Ułatwi to pracę naszemu zespołowi obsługi klienta. W ten sposób upewnimy się, że odpowiednie ostrze do kosiarek automatycznych dotrze do Ciebie tak szybko, jak to możliwe. Nasz dział obsługi klienta jest dostępny codziennie od 8:30 do 17:30, również w przypadku pytań dotyczących zwrotów.

Możliwe jest również skorzystanie z wzoru umowy. Kliknij tutaj, aby zapoznać się ze wzorem umowy.

Bezpłatna wysyłka

Bezpłatna wysyłka > €50

Szybka dostawa

Zamówione przed 16:00, wysłane dzisiaj

Doskonała obsługa klienta

Chętnie pomożemy w przypadku jakichkolwiek problemów z ostrzami lub przewód obwodowy.

100% bezpieczna płatność

Płać łatwo przez Paypal, Bancontact lub kartą kredytową.