Ostrza do kosiarek automatycznych Bosch Indego 10 C

Poniższe ostrza są przeznaczone do modelu Bosch Indego 10 C. Ta kosiarka automatyczna wykorzystuje 3 ostrza, które należy wymieniać w tym samym czasie, aby uzyskać optymalnie skoszony trawnik. Dostarczane przez nas ostrza nadają się zarówno do użytku prywatnego, jak i profesjonalnego.

Nasza oferta obejmuje zarówno ostrza stalowe, jak i pokryte tytanem. Chociaż kosiarka Bosch Indego 10 C nie jest już dostarczana, nadal zapewniamy ostrza do tego produktu, dzięki czemu można kontynuować koszenie bez zakłóceń. Kosiarka automatyczna Indego 10 C stale korzysta z 3 ostrzy, które należy wymieniać co 2-3 miesiące. Na szczęście wymiana ostrzy jest bardzo łatwa. Ponadto do każdego zestawu ostrzy dołączamy niezbędne śruby.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 8 wyników

Ostrza stalowe i pokryte tytanem

W naszej kolekcji posiadamy zarówno noże wykonane w 100% ze stali, jak i noże z powłoką tytanową. Zaletą noży z taką powłoką jest to, że są one mocniejsze i trwalsze. Zmniejsza to ryzyko złamania ostrza i wylądowania na trawie. Jest to oczywiście ważne, ponieważ Bosch Indego 10 C jest popularną kosiarką ogrodową.