Husqvarna Automower 305 Ostrza do kosiarek automatycznych

Wszystkie poniższe ostrza pasują do kosiarek automatycznych Husqvarna Automower 305. Ta kosiarka automatyczna wykorzystuje jeden blok tnący, na którym zamontowane są trzy ostrza. Ponieważ ostrza są używane jednocześnie podczas koszenia, ważne jest, aby wymieniać wszystkie ostrza w tym samym czasie. Zapobiega to nierównomiernemu koszeniu.

Ostrza tępią się im dłużej są używane, a także gdy podczas koszenia uderzają o kamienie lub gałązki. Aby jak najlepiej wykorzystać ostrza, zaleca się utrzymywanie trawnika w stanie wolnym od tych przeszkód.

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Ostrza do kosiarek automatycznych Husqvarna Automower 305

Ostre ostrza zapewniają lepsze rezultaty cięcia. Gdy tylko ostrza się stępią, należy je wymienić. Nie tylko w celu utrzymania dobrych wyników cięcia, ale także dla własnego bezpieczeństwa. Tępe ostrza mogą się odłamać i pozostawić ostre kawałki na trawniku. Jest to niebezpieczne. Ostrza można łatwo wymienić samodzielnie za pomocą śrubokręta. Wystarczy wyłączyć kosiarkę automatyczną, obrócić ją i wymienić ostrza za pomocą śrubokręta. Dla pewności zapoznaj się z instrukcją dołączoną do kosiarek automatycznych. Wyjaśnia ona dokładnie sposób wymiany ostrzy w kosiarka automatycznej.

Różne rozmiary zestawów ostrzy do kosiarek automatycznych

Mamy na sprzedaż kilka zestawów ostrzy do kosiarek automatycznych. Zestawy mają rozmiary od 3 ostrzy do nawet 90 ostrzy. Są one dostępne w wersji stalowej lub tytanowej. Ostrza tytanowe wytrzymują średnio dłużej niż wariant stalowy. Ostrza są dostarczane ze śrubami. Dzięki temu zawsze można wymienić ostrza i śruby w tym samym czasie.