Gardena Sileno City 600

W tym przeglądzie znajdziesz wszystkie ostrza do kosiarek automatycznych Gardena sileno city 600. Aby utrzymać optymalne wyniki koszenia, należy wymieniać ostrza co dwa do trzech miesięcy. Dzięki temu ostrza będą zawsze ostre, a trawnik nie zostanie uszkodzony podczas koszenia. Podczas koszenia z tępymi ostrzami źdźbła trawy mogą zaczepiać się za tępymi częściami ostrza i wyrywać trawę. Może to pozostawić nieestetyczne i gołe plamy na trawniku. Ponadto stare ostrza są bardziej podatne na złamania. Jeśli ostrze złamie się podczas koszenia, jego kawałki wylądują w trawniku, co może spowodować niebezpieczne sytuacje.

Nasze zestawy noży są dostarczane ze śrubami i można je zamówić zarówno w wersji stalowej, jak i tytanowej. Tytanowe noże są ostrzejsze, wytrzymalsze i średnio trwalsze niż wersja stalowa.

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Gardena Ostrza do kosiarek automatycznych Sileno City 600

Ostre ostrza kosiarek automatycznych zapewniają lepsze rezultaty koszenia. Jeśli ostrza kosiarek automatycznych stępią się, należy je wymienić. Jest to konieczne dla utrzymania dobrych wyników koszenia, ale także dla własnego bezpieczeństwa. Dzieje się tak, ponieważ tępe ostrza pękają znacznie szybciej, umożliwiając przedostanie się ostrych części do trawnika. Ostrza można łatwo wymienić samodzielnie. Wszystko czego potrzebujesz to śrubokręt. Przed wymianą ostrzy należy zawsze całkowicie wyłączyć kosiarkę automatyczną. Ostrza można łatwo odkręcić, a następnie wymienić na nowe. Sposób wymiany ostrzy można znaleźć w instrukcji obsługi kosiarek automatycznych. Ostrza do kosiarek automatycznych Gardena są dostępne w zestawach o różnych rozmiarach. Na przykład dostępne są zestawy 3 ostrzy, ale także zestawy 90 ostrzy. Wszystkie ostrza są dostarczane ze śrubami. Ostrza są dostępne z powłoką stalową lub tytanową.