Ostrza do kosiarek automatycznych dla Worx Landroid

Ostrza kosiarek automatycznych Worx Landroid można łatwo wymienić samodzielnie. Ostrza modeli Landroid są naostrzone z dwóch stron. Dzięki temu zapewniają dobre rezultaty przez dłuższy czas. Na tej stronie znajdują się wszystkie ostrza do modeli Landroid z naszej kolekcji. Zamawianie online jest równie łatwe, jak montaż ostrzy, a oba te czynności wykonuje się w mgnieniu oka.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 17 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 17 wyników

Wymiana noży w kosiarkach automatycznych Worx Landroid

Liczba ostrzy zależy od posiadanego modelu Worx Landroid. Istnieją modele, które używają 3 ostrzy na głowicy tnącej, ale są też modele, które używają 4 ostrzy jednocześnie. Jeśli odwrócisz kosiarkę automatyczną, możesz zobaczyć, ile ostrzy znajduje się na głowicy tnącej, możesz również znaleźć to w instrukcji obsługi swojego Worx Landroid. Ostrza te powinny być zawsze wymieniane w tym samym czasie, aby utrzymać optymalne wyniki. Śruby mocujące ostrza są dołączone do nowych ostrzy. Pozwala to na staranną konserwację kosiarek automatycznych i dostarczanie nowych ostrzy i śrub za każdym razem.

Różne rodzaje ostrzy

Dostępne są 2 różne rodzaje ostrzy. Ostrza stalowe lub ostrza z powłoką tytanową. Ostrza stalowe są wykonane z litej stali o grubości 0,6 mm. Są one obustronnie ostrzone i zachowują ostrość do 2 miesięcy. Ostrza pokryte tytanem również mają grubość 0,6 mm i są pokryte tytanem. Ostrza te są ostre jak brzytwa, również obustronnie naostrzone i zachowują ostrość do 3 miesięcy.

Ostrza zamówione dzisiaj, wysłane dzisiaj

Ideą stojącą za kosiarką automatyczną było uczynienie jej tak łatwą, jak to tylko możliwe. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby było to jak najłatwiejsze. Nasze zestawy noży zawierają niezbędne śruby. Nie musisz się więc o to martwić. Co więcej, zapewniamy, że jeśli zamówisz swój produkt dziś przed godziną czwartą, będzie on pod Twoimi drzwiami już następnego dnia roboczego. Ostrza wysyłamy standardową pocztą. Nie musisz więc czekać na swoje zamówienie.