Czas wysyłki i dostawy ostrzy do kosiarek automatycznych

Wszystkie produkty w naszym sklepie internetowym są standardowo przechowywane w naszym własnym magazynie, gdzie są pakowane i wysyłane do Ciebie pocztą. Dzięki temu czas dostawy jest minimalny. Ze względu na niewielki rozmiar produktów, mogą one po prostu zmieścić się w skrzynce na listy. Oznacza to, że produkty dotrą do Twojego domu w mgnieniu oka i nie musisz się o nic martwić.

Brak kosztów wysyłki

Na terenie Holandii nie ponosimy kosztów wysyłki. Jest to całkowicie zbędne, jeśli chcesz zamówić ostrza do kosiarek robota online. Tak więc ceny na naszej stronie internetowej są w rzeczywistości kwotami, które płacisz. Ostrza wysyłamy po prostu pocztą. Dzięki temu zamówienie będzie dostępne w domu tak szybko, jak to możliwe i w skrzynce na listy.

Pracujemy jednak z dopłatą za małe zamówienie. W przypadku zamówień na terenie Holandii dopłata za małe zamówienie wynosi 2,95 €, jeśli całkowita kwota zamówienia jest niższa niż 10 €.

W przypadku zamówień z Belgii wysyłka jest bezpłatna dla zamówień od 50 €. Poniżej 50 € koszty wysyłki wynoszą 5,99 €.

Dostawa następnego dnia

Jeśli zamówiłeś u nas produkty przed godziną 16:00, zostaną one dostarczone następnego dnia roboczego. Produkty po prostu spadają na matę, więc nie musisz czekać na dostawę. Dla Ciebie oznacza to, że nie musisz być w domu, co oszczędza Ci kolejnych zmartwień.

Poniżej znajduje się tabela wyjaśniająca czas dostawy. Jeśli produkty zostaną zamówione i opłacone przed godziną 16:00, dostarczymy je następnego dnia roboczego. Kierowca przyjeżdża około 4 rano, a następnie wszystkie produkty są wysyłane. Jeśli się spieszysz, skontaktuj się z nami, a zobaczymy, co jest jeszcze możliwe. W razie potrzeby można przyjechać do naszej siedziby w Uden lub wspólnie sprawdzić, czy możliwa jest pilna dostawa. Jeśli będzie to konieczne, po prostu zapytaj nasz zespół obsługi klienta, w ten sposób zawsze możemy ułatwić Ci pracę.

Zamówione na: Dostarczone na:
Poniedziałek (przed 16:00) Wtorek
Wtorek (przed 16:00) Środa
Środa (przed 16:00) Czwartek
Czwartek (przed 16:00) Piątek
Piątek (przed 16:00) Sobota
Sobota i niedziela Wtorek
Bezpłatna wysyłka

Bezpłatna wysyłka > €50

Szybka dostawa

Zamówione przed 16:00, wysłane dzisiaj

Doskonała obsługa klienta

Chętnie pomożemy w przypadku jakichkolwiek problemów z ostrzami lub przewód obwodowy.

100% bezpieczna płatność

Płać łatwo przez Paypal, Bancontact lub kartą kredytową.