Robomow RX modele ostrza

Poniżej wymieniono wszystkie modele noży Robomow RX, które są odpowiednie. Modele RX od Robomow wykorzystują jedno wydłużone ostrze z krawędziami tnącymi na każdym końcu. Zalecamy wymianę ostrza co najmniej raz w roku.

Pokaż filtry

Pokaż wszystkie 2 wyniki

Pokaż filtry

Pokaż wszystkie 2 wyniki

Wymiana ostrza w modelach Robomow RX

Ostrze w modelach RX z Robomow można szybko i łatwo wymienić samodzielnie. Ostrze należy wymieniać co najmniej raz w roku, zwalniając przycisk bezpieczeństwa i wyłączając kosiarkę automatyczną. Następnie można obrócić kosiarkę i wyjąć stare ostrze za pomocą narzędzia Robotool i klucza imbusowego. Po włożeniu nowego ostrza upewnij się, że śruby zostały prawidłowo dokręcone.

Ostrzenie ostrza kosiarek automatycznych

Nie zaleca się ostrzenia ostrzy kosiarek automatycznych. Podczas ostrzenia ostrza szybciej się tępią, co zwiększa ryzyko ich złamania. Ponadto podczas ostrzenia ostrze staje się niewyważone. Uniemożliwia to prawidłowe i równomierne cięcie i może spowodować uszkodzenia.

Odpowiedni dla:

- Robomow RX 50 Pro S - Robomow RX 50 u - Robomow RX 20 Pro - Robomow RX 20 u - Robomow RX 12 u

Zamówione dzisiaj, wysłane dzisiaj

Ideą stojącą za kosiarką automatyczną było uczynienie jej tak łatwą, jak to tylko możliwe. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby było to dla Ciebie jak najłatwiejsze. Zapewniamy, że jeśli zamówisz produkt dziś przed godziną czwartą, dotrze on do Ciebie już następnego dnia roboczego.