Worx Landroid M WR142E Ostrza do kosiarek automatycznych

Kosiarka automatyczna Worx Landroid M WR142E jest idealna ze względu na unikalną funkcję Cut To Edge. Oznacza to, że 3 ostrza współpracują ze sobą, aby ścinać trawę wokół kosiarek automatycznych. Dzięki temu trawnik po skoszeniu przez kosiarkę Landroid jest starannie skoszony. Nie chcesz, aby Twój trawnik był nierówno skoszony. Może to być spowodowane brudem zalegającym pod kosiarką automatyczną. Dlatego zalecamy comiesięczne sprawdzanie i konserwację kosiarek automatycznych. Wyczyść spód kosiarek automatycznych i stację bazową. Zapewni to, że kosiarka automatyczna będzie kosić proporcjonalnie, a następnie bezpiecznie wjedzie do stacji bazowej. Poniżej znajdują się wszystkie ostrza do kosiarek automatycznych Worx Landroid M WR142E z naszej oferty dla tego modelu.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 15 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 15 wyników

Worx Wymiana ostrza w kosiarka automatycznej Landroid

Ostrza kosiarek automatycznych należy wymieniać, gdy są tępe, zużyte lub uszkodzone. Zalecamy jak najszybszą wymianę stępionych ostrzy, ponieważ mogą one pęknąć w przypadku nadmiernego użytkowania, a metalowe wióry mogą dostać się do trawnika. Stanowi to zagrożenie dla użytkownika oraz ludzi i zwierząt w jego otoczeniu. Aby tego uniknąć, należy wymieniać ostrza kosiarek automatycznych Worx Landroid M WR142E na czas. Może to wynosić od dwóch do trzech miesięcy. Trwałość ostrzy kosiarek automatycznych Worx Landroid M WR142E zależy od tego, czy masz ostrze stalowe czy tytanowe oraz od stanu trawnika. Przy dużej ilości kamieni na trawniku ostrza kosiarek automatycznych zużywają się szybciej. Aby dowiedzieć się, jak wymienić ostrza kosiarek automatycznych, zalecamy zapoznanie się z instrukcją obsługi kosiarek automatycznych Worx Landroid.

Jakie mamy ostrza?

Jak już wspomniano, istnieją dwa rodzaje ostrzy do kosiarek automatycznych. Ostrza do kosiarek automatycznych wykonane ze stali i tytanu. Ostrza wykonane z tytanu są o wiele mocniejsze, a przez to trwalsze. Ostrza do kosiarek automatycznych dla Worx Landroid są dostępne w różnych zestawach. Rozmiar zestawów może się różnić od zestawu z 3 ostrzami do zestawu z 90 ostrzami.