Gardena Smart Sileno 2000+ Ostrza do kosiarek automatycznych

Potrzebujesz nowych ostrzy do kosiarek automatycznych Gardena Smart Sileno 2000+? Poniżej wymieniono wszystkie ostrza odpowiednie do tego typu kosiarek automatycznych. Znajdziesz tam różne zestawy rozmiarów do zamówienia i różne typy ostrzy do kosiarek automatycznych.

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Zawsze najlepszy rezultat cięcia

Ostre ostrza zapewniają najlepsze rezultaty koszenia. Dzięki temu trawnik jest zawsze równomiernie skoszony bez wystających źdźbeł trawy. Ostrza są dostarczane z nowymi śrubami. Ostrza i śruby można więc zawsze wymienić w tym samym czasie. Nie tylko ostre ostrza zapewniają dobre rezultaty koszenia, ważne jest również, aby trawnik był wolny od przeszkód, takich jak kamienie lub gałązki. Wpadają one na ostrza podczas koszenia i powodują ich szybsze stępienie.

Różne zestawy ostrzy do kosiarek automatycznych

Ostrza do kosiarek automatycznych są dostępne w wersji stalowej lub tytanowej. Stalowe ostrza wytrzymują średnio dwa miesiące, a tytanowe średnio trzy miesiące. Ponadto dostępne są zestawy zawierające do 90 ostrzy. Zamówienie większej liczby ostrzy pozwala zaoszczędzić pieniądze na każdej sztuce i zawsze mieć pod ręką zapasowe ostrza.