Ostrza do kosiarek automatycznych dla McCulloch

Poniżej znajdują się wszystkie ostrza odpowiednie do kosiarek automatycznych z McCulloch. Aby uzyskać optymalne rezultaty, ostrza kosiarek automatycznych należy wymieniać co 2-3 miesiące. Podczas wymiany ostrzy należy zawsze wymieniać wszystkie 3 ostrza jednocześnie.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 18 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich 18 wyników

Tutaj można wybrać typ kosiarek automatycznych:

Ostrza do kosiarek automatycznych dla kosiarek automatycznych McCulloch

Kosiarek automatyczne z McCulloch mają 1 dużą głowicę tnącą, do której przymocowane są 3 ostrza. Ostrza te obracają się jednocześnie, rozdrabniając trawę na małe kawałki. Gdy kosiarka automatyczna McCulloch napotka przeszkodę, ostrza cofają się, aby zapobiec ich złamaniu. Ostrza kosiarek automatycznych McCulloch można łatwo wymienić samodzielnie. Samodzielna wymiana ostrzy jest tańsza i zajmuje tylko 10 minut. Nie zalecamy ostrzenia noży, ponieważ może to spowodować ich szybkie złamanie. Odłamki ostrzy trafiają następnie na trawnik, stwarzając niebezpieczne sytuacje.

Stalowe czy tytanowe ostrza do kosiarek automatycznych?

Zalecamy wymianę wszystkich 3 ostrzy jednocześnie. W ten sposób wszystkie ostrza zawsze pozostaną wystarczająco ostre, aby utrzymać starannie przyciętą trawę. Ostrza kosiarek automatycznych wystarczają średnio na 2 miesiące w przypadku zakupu standardowego wariantu stalowego. Dostępne są również ostrza z powłoką tytanową. Są one ostrzejsze i wytrzymalsze, a ich żywotność jest średnio o miesiąc dłuższa. Wraz z ostrzami zawsze dostarczamy odpowiednie śruby. Dzięki temu za każdym razem można wymienić zarówno ostrza, jak i śruby.

Ostrza zamówione dzisiaj, wysłane dzisiaj

Ideą stojącą za kosiarką automatyczną było uczynienie jej tak łatwą, jak to tylko możliwe. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby było to jak najłatwiejsze. Nasze zestawy noży zawierają niezbędne śruby. Nie musisz się więc o to martwić. Co więcej, zapewniamy, że jeśli zamówisz swój produkt dziś przed godziną czwartą, będzie on pod Twoimi drzwiami już następnego dnia roboczego. Ostrza wysyłamy standardową pocztą. Nie musisz więc czekać na swoje zamówienie.