Gardena smart sileno life 750 Kosiarka automatyczna ostrzy

Poniżej znajduje się cała nasza oferta Gardena Kosiarka automatyczna Smart Sileno Life 750 ostrzy. Kosiarka automatyczna wykorzystuje 3 ostrza do koszenia w tym samym czasie. Dlatego zalecamy wymianę wszystkich ostrzy w tym samym czasie. Zapobiega to łamaniu się starych i tępych ostrzy, które mogłyby wylądować na trawniku lub go uszkodzić.

Koszenie z ostrymi ostrzami jest lepsze dla trawy, dzięki czemu trawnik jest zawsze równomiernie przycięty, źdźbła trawy nie wystają, a trawnik nie jest uszkadzany przez ostrza, które utknęły za tępymi ostrzami. W zestawie znajdują się śruby niezbędne do montażu ostrzy.

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Gardena Ostrza do kosiarek automatycznych Smart Sileno Life 750

Ostre ostrza kosiarek automatycznych zapewniają lepsze rezultaty koszenia. Jeśli ostrza kosiarek automatycznych stępią się, należy je wymienić. Jest to konieczne dla utrzymania dobrych wyników koszenia, ale także dla własnego bezpieczeństwa. Dzieje się tak, ponieważ tępe ostrza pękają znacznie szybciej, umożliwiając przedostanie się ostrych części do trawnika. Ostrza można łatwo wymienić samodzielnie. Wszystko czego potrzebujesz to śrubokręt. Przed wymianą ostrzy należy zawsze całkowicie wyłączyć kosiarkę automatyczną. Ostrza można łatwo odkręcić, a następnie wymienić na nowe. Sposób wymiany ostrzy można znaleźć w instrukcji obsługi kosiarek automatycznych. Ostrza do kosiarek automatycznych Gardena są dostępne w zestawach o różnych rozmiarach. Na przykład dostępne są zestawy 3 ostrzy, ale także zestawy 90 ostrzy. Wszystkie ostrza są dostarczane ze śrubami. Ostrza są dostępne z powłoką stalową lub tytanową.