Husqvarna Automower 550 EPOS

Całą naszą kolekcję ostrzy do kosiarek automatycznych Husqvarna Automower 550 EPOS można znaleźć na tej stronie. Ta kosiarka automatyczna ma 3 ostrza, które są używane jednocześnie i z tego powodu również powinny być wymieniane w tym samym czasie. Aby uzyskać optymalnie skoszony trawnik, zaleca się wymianę wszystkich ostrzy w tym samym czasie.

Ponadto oferujemy noże Husqvarna wykonane z litej stali i pokryte tytanem. Noże stalowe wytrzymują średnio 2 miesiące i są nieco tańsze niż noże z powłoką tytanową. Noże do kosiarek automatycznych z powłoką tytanową dłużej zachowują ostrość i są bardziej wytrzymałe niż noże stalowe. Dlatego też wytrzymują średnio 3 miesiące przed koniecznością wymiany.

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 z 27 wyników

Husqvarna Ostrza do kosiarek automatycznych Automower 550 EPOS

Wszystkie nasze noże są odpowiednikami dodatkowych noży dostarczanych przez Husqvarna, a ich wymiana jest równie łatwa, jak w przypadku noży oryginalnych. Nasza oferta obejmuje zarówno ostrza wykonane w 100% ze stali, jak i ostrza ze specjalną powłoką tytanową. Aby zapobiec pękaniu ostrzy, zalecamy ich wymianę co dwa do trzech miesięcy. Nasza oferta obejmuje zestawy o różnych rozmiarach, dzięki czemu mogą one wystarczyć nawet na cały sezon koszenia. Najmniejsze zestawy w naszej kolekcji to zestawy po trzy ostrza, w tym odpowiednie śruby. Nasz największy standardowy zestaw zawiera 30 ostrzy i odpowiednie śruby. Jeśli szukasz większego zestawu lub konkretnej liczby, skontaktuj się z nami.