Przewód obwodowy podwójnie izolowany 5,5 mm do kosiarek automatycznych

Znasz problem, kosiarka automatyczna nie chce już kosić i nigdzie nie jeździ... Co się okazuje? Przewód obwodowy jest uszkodzony. Przewód obwodowy może zostać uszkodzony na kilka sposobów. Może to być spowodowane szkodnikami, zużyciem lub zbyt ciasnym ułożeniem kabla. Najczęściej jednak do zerwania dochodzi w wyniku prac w ogrodzie. Na przykład w wyniku uderzenia łopatą lub grabiami w kabel.

Dostarczany standardowy drut obwodowy to standardowy drut obwodowy 2,7 mm i ma tylko jedną osłonę wokół siebie. Sprawia to, że przewód jest bardzo podatny na zerwanie, uszkodzenie lub inwazję szkodników. Rozwiązaniem może być nowy podwójnie izolowany drut obwodowy o grubości 5,5 mm! Dzieje się tak, ponieważ ten nowy typ przewodu obwodowego ma podwójną osłonę! Dzięki tej dodatkowej warstwie ochronnej przewód jest wielokrotnie mocniejszy, zapewniając lepszą ochronę przed szkodnikami, zadrapaniami i zerwaniem kabla.

Niektóre zalety tego przewodu obwodowego są podwójnie izolowane:

Cechy podwójnie izolowanego przewodu obwodowego 5,5 mm.

Przewód obwodowy o średnicy 5,5 mm z podwójną izolacją współpracuje ze wszystkimi kosiarkami automatycznymi wykorzystującymi przewód obwodowy. Należy pamiętać, że przed podłączeniem do stacji bazowej należy zdjąć osłonę z przewodu. Aby umożliwić podłączenie, należy zdjąć zewnętrzną osłonę, pozostawiając pierwszą osłonę na miejscu.

Drut obwodowy nie zawiera oleju rybnego, dzięki czemu ma dodatkową osłonę. Dzięki temu drut jest jeszcze lepiej chroniony przed promieniowaniem UV, wilgocią i szkodnikami.

Przewód jest dostępny w różnych długościach. 100 metrów, 150 metrów, 250 metrów i 500 metrów. A dzięki pomarańczowemu kolorowi przewód dobrze się wyróżnia, jeśli kiedykolwiek będzie trzeba go wykopać. Oryginalne kable są zielone i dlatego gubią się w trawie lub ziemi. Natomiast pomarańczowy przewód jest łatwy do znalezienia, jeśli kiedykolwiek zajdzie potrzeba wykopania go w celu zmiany obszaru koszenia.

Zastosowanie przewodu obwodowego z podwójną izolacją 5,5 mm.

Drut ten jest powszechnie stosowany przez osoby posiadające duże ogrody, które chcą położyć drut o bardzo wysokiej jakości lub w ogrodach, które wymagają drutu o wyższej jakości. Ponadto, przewód jest idealny do stosowania jako dodatkowa ochrona przed mrozem, wilgocią, gryzieniem i drapaniem. Dzięki temu przewód jest trwalszy i mniej podatny na zakłócenia sygnału.

Bezpłatna wysyłka

Bezpłatna wysyłka > €50

Szybka dostawa

Zamówione przed 16:00, wysłane dzisiaj

Doskonała obsługa klienta

Chętnie pomożemy w przypadku jakichkolwiek problemów z ostrzami lub przewód obwodowy.

100% bezpieczna płatność

Płać łatwo przez Paypal, Bancontact lub kartą kredytową.