Zestaw instalacji do kosiarka automatyczna

Zestawy instalacyjne zawierają wszystkie części potrzebne do odtworzenia lub rozszerzenia obszaru koszenia. Mianowicie drut obwodowy, szpilki drutu i złącza drutu.

Zawartość: zestawy instalacyjne do kosiarek automatycznych:

Małe: 2 szybkozłącze żelowe, 100 metrów przewodu obwodowego i 200 szpilki do przewodu
Średni: 4 szybkozłącze żelowe, 150 metrów drutu obwodowego i 300 szpilki do przewodu
Duży: 6 szybkozłącze żelowe, 250 metrów przewodu obwodowego i 500 szpilki do przewodu
Bardzo duże: 8 szybkozłącze żelowe, 500 metrów przewodu obwodowego i 1000 szpilki do przewodu

Zminimalizuj uszkodzenia spowodowane gryzieniem dzięki naszemu niezawierającemu oleju rybnego drutowi obwodowemu, a także zapobiegaj zużyciu dzięki powłoce odpornej na promieniowanie UV i wilgoć.

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 ze 132 wyników

Pokaż filtry

Wyświetlane są wyniki 1-24 ze 132 wyników

Przewód obwodowy

Przewód obwodowy to przewód potrzebny do wskazania kosiarka automatycznej, gdzie znajduje się granica cięcia. Stacja bazowa kosiarek automatycznych wysyła sygnał przez przewód. Sygnał ten jest odbierany przez kosiarkę automatyczną. Dzięki temu kosiarka wie, gdzie może, a gdzie nie może kosić. Przewód obwodowy układa się wzdłuż granic obszaru koszenia. Na przykład na krawędziach trawnika i wokół wszelkich przeszkód, takich jak stawy, rabaty kwiatowe lub rośliny. Przewód jest podłączony na początku i na końcu do stacji bazowej kosiarek automatycznych. Instrukcja obsługi kosiarek automatycznych wyjaśnia najlepszy sposób wykonania tej czynności.

Niezawierający oleju rybnego drut obwodowy z powłoką odporną na promieniowanie UV i wilgoć

Kable zawierające olej rybny przyciągają szkodniki. Dlatego zalecamy stosowanie kabli niezawierających oleju rybnego. Ważne jest również, aby przewód obwodowy miał powłokę odporną na promieniowanie UV i wilgoć. Jeśli przewód nie ma powłoki odpornej na promieniowanie UV i wilgoć, z czasem wyschnie. Izolacja wysycha, a przewód obwodowy ulega trwałemu uszkodzeniu. Powoduje to, że przewód obwodowy z czasem przestaje działać, co skutkuje utratą sygnału. Dlatego nasze przewody obwodowe nie zawierają oleju rybnego i mają powłokę odporną na promieniowanie UV i wilgoć.

Szpilki do przewodu

Kołki druciane są rodzajem kołków. Za pomocą tych kołków mocuje się drut obwodowy w ziemi. Zapobiega to przesuwaniu się drutu i utrzymuje go w porządku na trawniku. Dzięki temu obszar koszenia jest dobrze zdefiniowany.

Szybkozłącze żelowe

Złącza przewodów to bloki, które mogą łączyć dwa luźne końce przewodu obwodowego. Dwa luźne końce przewodu wkłada się do złącza przewodu. Następnie należy zatrzasnąć blok, mocno naciskając niebieską część. Powoduje to uszczelnienie bloku i utworzenie połączenia między dwoma luźnymi przewodami. Te szybkozłącze żelowe są używane głównie podczas napraw lub jeśli później chcesz zmodyfikować obszar cięcia, a stare i nowe przewody muszą być ze sobą połączone